Tag: mesfushën

Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

16/04/2019

Juventus është duke tentuar ta përforcojë mesfushën për sezonin e ri. Juventus ka disa shënjestra, ku në mesin e tyre është edhe Bruno Fernandes i ... Read More

Transferim i papritur: Granit Xhaka lë Arsenalin, kalon te Interi

12/04/2019

Granit Xhaka është emri i ri për mesfushën e Interit. Mesfushori i Kombëtares së Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka, po kërkohet nga Inter. ... Read More

Reali kërkon Eriksenin si zëvendësues të Modricit

12/08/2018

Christian Eriksen është i pëlqyeri i Real Madridit për mesfushën, nëse largohet Luka Modric këtë verë. E ardhmja e yllit kroat tek Mbretërit është ende ... Read More

Lopetegui e kërkon Thiago Alcantaran te Reali

21/06/2018

Real Madrid mund ta komplikojë edhe më tepër mesfushën me përforcimin e radhës që po e kërkon trajneri i ri. Në mesfushë, një futbollist i ... Read More

Interi futet në garë për talentin francez Tousart

24/03/2018

Skuadra italiane Inter po dëshiron ta përforcojë mesfushën për edicionin e ardhshëm. Neroazzurët gjatë janarit kanë transferuar Rafinhan nga Barcelona por nuk do të ndalen ... Read More