Tag: mesfushën

Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

16/04/2019

Juventus është duke tentuar ta përforcojë mesfushën për sezonin e ri. Juventus ka disa shënjestra, ku në mesin e tyre është edhe Bruno Fernandes i ... Read More

Transferim i papritur: Granit Xhaka lë Arsenalin, kalon te Interi

12/04/2019

Granit Xhaka është emri i ri për mesfushën e Interit. Mesfushori i Kombëtares së Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka, po kërkohet nga Inter. ... Read More