Tag: mesfushorin

ZYRTARE: ‘Ronaldo’ prezantohet te skuadra e re

10/07/2019

Bëhet fjalë për Ronaldo Pompeun, mesfushorin 29 vjeçar brazilian, që rikthehet te Padova. Kurioziteti i këtij transferimi nuk ka të bëjë me emrin, pasi tashmë ... Read More

Rakitic lojtar i Interit?

12/05/2019

9:10 | 12 Maj 2019 09:10 | 12 Maj 2019 Inter janë afër mbylljes së marrëveshjes prej 50 milionë eurove me mesfushorin e Barcelonës, Ivan ... Read More

Barcelona – de Ligt, ky është zhvillimi i pabesueshëm

06/05/2019

Një marrëveshje ishte finalizuar mes Barcës dhe Ajaxit, me Katalanasit që nëshkruan me mesfushorin Frenkie de Jong për 75 milionë eurove. U spekulua se edhe ... Read More

Chelsea ishte afër të nënshkruante me mesfushorin e njohur

01/05/2019

Asistenti i Chelseat, Gianfranco Zola ka konfirmuar se ata ishin shumë afër marrëveshjes me mesfushorin e Cagliarit, Nicolo Barella. Zola ka thënë se ai duhet ... Read More

Mijatovic konfirmon ekipin e Modricit për sezonin e ri

30/04/2019

Predrag Mijatovic ka thënë se ka biseduar me mesfushorin kroat i cili i ka thënë se do të mbetet në Santiago Bernabeu. Luka Modric nuk ... Read More

Zaniolo ndërron skuadër, mbetet në Serie A

20/04/2019

08:25 | 04/20/2019 Juventus ka gjasa që shumë shpejtë të nis negociatat për mesfushorin e Romës, Nicolo Zaniolo. 19 vjeçari po përmbush një sezon jashtëzakonisht ... Read More

Man Utd e gjen pasuesin e Herreras

11/04/2019

Manchester United ka gjetur pasuesin e Ander Herrera. ‘Djajtë e Kuq’ kanë identifikuar mesfushorin e Evertonit, Idrissa Gueye , si një zëvendësues potencial të Ander ... Read More

Reali dhe Juve pas Kantes së Chelseat

20/03/2019

Real Madridi dhe Juventusi kanë kontaktuar mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kanten. E përditshmja franceze sportive, “Le 10 Sport” shkruan sot se gjigantët evropianë kanë mësuar ... Read More

Mourinho: Barcelona më e fortë se në të kaluarën, Rakitic njëri nga lojtarët më të nënvlerësuar në botë

03/03/2019

16 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për Barcelonën dhe mesfushorin e tyre kroat, Ivan Rakitic. Portugezi ... Read More

Arsenali e ndoqi nga afër Barellan

02/03/2019

Arsenali thuhet se kishte skautë në stadium për duke shikuar mesfushorin e Cagliarit, Nicolo Barella kundër Interit. Cagliari arriti të fitojë në Sardegna Arena të ... Read More

Barcelona ironizon me Modricin: Më lehtë është ta marrësh fanellën e Messit në dyqanin tonë

01/03/2019

Barcelona ka shfrytëzuar profilin zyrtar në Tëitter për të ironizuar me mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Klubi katalunas ka treguar forcën e vërtetë në ... Read More

Roma blen përfundimisht Cristanten

28/02/2019

Roma ka nënshkruar zyrtarisht me mesfushorin italian Bryan Cristante nga Atalanta në mënyrë të përhershme. Klubi nga Olimpico e transferoi verën e kaluar Cristanten si ... Read More