Tag: mesfushorit

ZYRTARE: Ylli i madh largohet nga Man Utd

11/05/2019

11:45 | 11 Maj 2019 11:45 | 11 Maj 2019 Ander Herrera do të largohet nga Manchester United në fund të sezonit. Aventura e mesfushorit ... Read More

Dorëzohet Tottenhami, i vë çmim njeriut të kërkuar nga Real Madridi

31/03/2019

Tottenhami ia ka vënë një çmim shumë të lartë, 150 milionë euro, mesfushorit të vet, Christian Eriksen, i cili kërkohet nga Real Madridi.Real Madridi do ... Read More

Kroos mund të kalojë në PSG për 80 milion euro

25/03/2019

Duket se kjo verë do të jetë vendimtare për të ardhmen e mesfushorit gjerman Toni Kroos, i cili është në kërkim të një sfide të ... Read More

Chelsea i futet garës për transferimin e Ziyech

16/02/2019

Chelsea është vënë në kërkim të mesfushorit maroken, Hakim Ziyech. Mesfushori i Ajax Amsterdam është duke zhvilluar ndeshje fantastike me fanellën e gjigantit holandez. Ziyech ... Read More

Real Madridi i gatshëm të fusë Iscon në ofertën për Hazardin

09/02/2019

Real Madridi është i gatshëm të përdorë shërbimet e mesfushorit Isco për të arritur marrëveshje transferimi për yllin e Chelseat, Eden Hazard. Reprezentuesi spanjoll ka ... Read More

Behrami flet si kapiten: Udineses i duhen fitoret

05/02/2019

Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, ka mbetur i mërzitur me barazimin ndaj Fiorentinës. Sipas mesfushorit shqiptar, skuadra e tij e meritoi fitoren në atë takim. ... Read More

Nisin seancat gjyqësore, Arda Turan kërcënohet me 12 vjet burg!

31/01/2019

Kanë filluar seancat gjyqësore në shtetin turk kundër mesfushorit të Barcelonës, Arda Turanit. Ky i fundit raportohet se nëse gjendet fajtor 12 vjetët e ardhshëm ... Read More

Arsenali ka marrëveshje për transferimin e Denis Suarezit

29/01/2019

Arsenali ka rënë dakord për huazimin e mesfushorit të Barcelonës, Denis Suarez deri në fund të sezonit. RAC1 dhe Cadena Cope janë në mesin e ... Read More

Barcelona po konsideron transferimin e Matas si lojtar i lirë

25/01/2019

Barcelona ka kontaktuar me përfaqësuesit e mesfushorit të Manchester Unitedit, Juan Mata, pasi ata po synojnë një lëvizje për reprezentuesin e Spanjës. Sipas Goal.com, Barcelona ... Read More

Zyrtare: De Jong bëhet lojtar i Barcelonës për 75 milionë euro, bashkohet me klubin nga 1 korriku

23/01/2019

Barcelona dhe Ajax kanë arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit Frenkie de Jong, i cili do të bashkohet me klubin katalanas nga 1 korriku i ... Read More

Shtohen zërat për largimin e Jamesit, sulmuesi nuk ka stërvitur me klubin

23/01/2019

Siç vuri në dukje revista “Kicker”, Niko Kovac i ka dhënë mesfushorit kolumbian një ditë të lirë, e cila gjë i shton thashethemet për një ... Read More

Ferdinand kritikon Jorginhon: Ai nuk vrapon, nuk mbron dhe nuk asiston

20/01/2019

Legjenda angleze, Rio Ferdinand ka dhënë shumë kritika në drejtim të mesfushorit të Chelseat, Jorginho. Jorginho erdhi në verë nga Napoli te Chelsea, pasi Blutë ... Read More