Tag: meshkuj

Terapia që trajton kancerin e prostatës rrit rrezikun për demencë

08/07/2019

Terapia hormonale, e cila përdoret për të trajtuar kancerin e prostatës tek meshkuj ka rezultuar se rrit rrezikun e demencës, shkruan Dailymail, transmeton Gazeta Express.Terapia ... Read More

Këto janë historitë që një femër i ka provuar të paktën një herë në jetë

08/06/2019

Në jetën e çdo femre ka meshkuj dhe pasione të djegura që mbeten të paharrueshme. Dëshira është një flakë zjarri në errësirë Ne e ndjekim ... Read More

Si ta lidhni kravatën brenda 10 sekondave

04/06/2019

Lidhja e kravatës për shumë djem të ri, por edhe për meshkuj të paprovuar, është proces i vështirë. Kravatat janë të domosdoshme në ngjarje të ... Read More

Përse femrave u pëlqejnë meshkujt e vjetër?

29/05/2019

Është mjaft i madh numri i femrave që duan ta shpenzojnë jetën me meshkuj shumë më të vjetër sesa ato. Madje, ka edhe një term ... Read More

Një person e kërcënojnë në vendin e punës, arrestohen dy të dyshuar

23/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj, në nën dyshimin se të njëjtit e kanë kërcënuar viktimën mashkull K/Shqiptar derisa ai ka qenë ... Read More

Dy të arrestuar në Gjilan, dyshohen për vjedhje

18/05/2019

Policia në Gjilan ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin për vjedhje. Sipas raportit policor, dyshohet se të njëjtit kanë kryer vjedhje në disa ... Read More

Pajisen me patentë shoferi të Kosovës me dokumente të falsifikuara

16/05/2019

Policia në Kamenicë ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit janë pajisur me patentë shoferi të Republikës së Kosovës duke përdorur patentë ... Read More

Keqpërdorin fëmijët për pornografi, arrestohen dy të dyshuar

09/05/2019

Policia e Kosovës njofton se dy të dyshuar meshkuj kanë keqpërdorur fëmijë në pornografi. Sipas policisë së Kosovës njësitet e DHKO-së kanë identifikuar dhe arrestuar ... Read More

Transplantim dhe trafikim i organeve në një klinikë private në Prishtinë, arrestohen katër persona

03/04/2019

Katër persona, dy meshkuj dhe dy femra janë arrestuar pasi dyshohet që kanë kryer veprën ‘transplantim i kundërligjshëm dhe trafikim i organeve dhe qelizave njerëzore’. ... Read More

Këta janë partnerët më të këqinj që mund të kesh

31/03/2019

Njihuni me tre shenjat që janë partnerët meshkuj më të këqinj që ti mund te kesh në jetën tënde. Peshqit: Tërheqin lidhje toksike. Në një ... Read More

Arrestohen dy persona në Gjilan, u kapën në flagrancë duke vjedhur

29/03/2019

Policia ka arrestuar dy meshkuj shqiptarë shtetas të Serbisë në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Gjilan. Të njëjtit janë arrestuar pasi që janë zënë në ... Read More

Arrestohen tre persona pasi kundërshtojnë urdhrin e policisë në Skenderaj

03/03/2019

Tre meshkuj janë arrestuar në Skenderaj për shkak se të njëjtit nuk ju kanë bindur urdhrave të policisë derisa ishin duke udhëtuar me një veturë ... Read More