Tag: meshkujve

Pesë pemët që e ngadalësojnë rënien e flokëve

20/08/2019

Kur është fjala për flokët e holla apo rënien e tyre, shumica e meshkujve e kërkojnë ndihmën e ndërhyrjeve kirurgjike apo produkteve të ndryshme. Pro, ... Read More

Ky është qyteti shqiptar ku dominojnë shoferet femra

14/08/2019

Drejtimi i makinës nuk është më atribut vetëm i meshkujve. Tashmë makina është një mjet i rëndësishëm transporti për të dyja gjinitë. Por a e ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për impotencën mashkullore

20/06/2019

Impotenca ka një ndikim negativ në jetën seksuale të meshkujve, duke shkaktuar depresion, stres dhe vetëbesim të ulët.Duke i kuptuar shkaqet kryesore, ju mund të ... Read More

11 vite diferencë: Kjo është mosha e pjekurisë së meshkujve dhe femrave

17/05/2019

Kanali britanik Nickelodeon vendosi të zhvillojë një studim mbi pjekurinë e meshkujve, kështu që ata organizuan një studim të madh për të përcaktuar sjelljen e ... Read More

Mëngjesi i vonshëm i modeles shqiptare, gjysmë e zhveshur në shtrat

04/05/2019

15:40 | 4 Maj 2019 15:40 | 4 Maj 2019 Françeska Jaçe ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit. Françeska Jaçe ka postuar ... Read More

Takimet me miqtë, të domosdoshme

18/04/2019

Rezultatet e hulumtimit më të ri kanë treguar që për lumturi dhe shëndet mendor të meshkujve është me rëndësi që dy herë në javë të ... Read More

Robert Berisha zhvishet dhe tregon këtë pjesë të trupit

10/04/2019

Këngëtari, Robert Berisha cilësohet të jetë njëri prej meshkujve më të pashëm shqiptar. Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha ka postuar një fotografi në llogarinë ... Read More

Meshkujt kërkojnë femra që ngjajnë me nënat e tyre

26/03/2019

Sipas hulumtimeve të kryera nga “Eharmony”, 64% e meshkujve janë në lidhje me një femër e cila ka trajta shumë të ngjashme personaliteti me nënën ... Read More

Keni tradhtuar? Mësoni pesë mënyrat se si të fitoni sërish besimin e partnerit

18/03/2019

Siç të gjithë e dini, njerëzit nuk janë perfekt. 23% e meshkujve dhe 19% e grave pranuan të kenë mashtruar partnerët e tyre. Mirëpo, shifrat ... Read More

Ushqimet që kurojnë prostatën

25/02/2019

Sipas studimeve të fundit, pretendohet se mënyra e ushqyerjes së meshkujve ndikon në rritjen e rrezikut e kancerit të prostatës. 1 – Një program i ... Read More

Zbulim sensacional: Është zbuluar ilaçi i cili u ndihmon meshkujve të bëjnë dashuri katër herë më gjatë!

07/02/2019

Ilaçi i ri revolucionar do të mund t’u ndihmojë meshkujve që të qëndrojnë më gjatë në krevat Ekspertët e mjekësisë aktualisht po studiojnë kligosibanin, i ... Read More

Trajtat joshëse të meshkujve që vërehen menjëherë nga femrat

16/01/2019

Secila femër e ka imazhin e një mashkulli ideal. Megjithatë, ka disa karakteristika të caktuara të meshkujve të cilat u duken shumë joshëse femrave. Telegrafi ... Read More