Tag: Michy

Michy Batshuayi huazohet te Monaco

14/01/2019

Nënpresidenti i Monacos, Vadim Vasilyev ka njoftuar nënshkrimin e sulmuesit të Chelseat, Michy Batshuayi. Reprezentuesi i Belgjikës gjatë mbrëmjes së kaluar ka kaluar testet mjekësore ... Read More

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg

11/01/2019

Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer ... Read More

Monchi nis kontaktet me Chelsean, Batshuayi pritet t’i bashkohet Romës në janar

24/12/2018

Michy Batshuayi do të largohet nga Valencia gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi belg u huazua nga Chelsea tek skuadra spanjolle, por që nuk po ... Read More

Roma rivalizon Milanin në garën për Batshuayin

20/12/2018

Michy Batshuayi ka futur në ‘luftë’ dy skuadrat e mëdha italiane, Milanin dhe Romën. Gara për sulmuesin belg të Chelseat, Batshuayi, është duke u nxehur ... Read More

Chelsea mund ta ndërpresë huazimin e Batshuayit te Valencia për ta shitur te Milani

13/12/2018

Michy Batshuayi është huazuar nga Chelsea te Valencia për një stinor. Klubi spanjoll ka të drejtën e blerjes së lojtarit, por duket se këtë të ... Read More

Zyrtare: Michy Batshuayi kalon te Valencia në huazim

10/08/2018

Chelsea sot ka rënë dakord me Valencian për Michy Batshuayi, i cili do të bashkohet si huazim për një sezon. Futbollisti belg është pjesë e ... Read More

Sarri kërkon që Michy Batshuayi të qëndrojë te Chelsea

01/08/2018

Chelsea nuk dëshiron ta shes një ndër sulmuesit Michy Batshuayin. Trajneri i ri i londinezëve, Maurizio Sarri thuhet se ka pasur një bisedim sy më ... Read More

Oferta përfundimtare e Dortmundit për Batshuayin

29/07/2018

Michy Batshuayi duket se përfundimisht do të transferohet në kampionatin gjerman. Sulmuesi belg ishte i huazuar tek Borussia Dortmund nga Chelsea në gjashtë muajt e ... Read More

Chelsea ia cakton çmimin e largimit, skuadrat e mëdha pas Batshuayit

23/07/2018

Michy Batshuayi nuk është preferuar shumë nga ish- trajneri i Chelseat, Antonio Conte. Kësisoj lojtari kishte vendosur të largohet në formë huazimi tek Borussia Dortmund. ... Read More

Batshuayi ka realizuar ëndrrën fëmijërore duke luajtur për dy skuadrat e zemrës

06/04/2018

Michy Batshuayi u largua nga Chelsea në ditën e fundit të afatit kalimtar dimëror. Sulmuesi belg iu bashkua gjiganti gjerman Borussia Dortmund si huazim deri ... Read More