Tag: Milano

Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

01/05/2019

Rita Ora pas koncertit të mbrëmshëm në Milano, ka publikuar një foto joshëse në Instagram. Rita Ora po vazhdon me turneun e koncerteve në vende ... Read More

Tifozja e kombëtares kuq e zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve

28/04/2019

Bukuroshja shqiptare është shfaqur provokative nga Milano e Italisë. Bukuroshja shqiptare, Rike Roçi i ka realizuar edhe disa imazhe të reja profesionale, shkruan lajmi.net. Këtë ... Read More

Mourinho në Milano, takim me drejtuesit e Interit?

07/02/2019

Mediat italiane raportojnë se Jose Mourinho është aktualisht në Milano dhe do të drekojë me drejtuesin sportiv të Interit, Beppe Marottan gjatë ditës së enjte.  ... Read More

Pique me një mbërritje të dhimbshme në Milano, godet fuqishëm pasqyrën e autobusit

05/11/2018

Skuadra e Barcelonës tashmë ka mbërritur në Milano dhe është akomoduar në hotelin Melina. Por, për Gerard Pique ishte një mbërritje e dhimbshme pasi mbrojtësi ... Read More

Keita Balde pas arritjes në Milano: Spalletti ishte i rëndësishëm në vendimin tim

13/08/2018

Keita Balde Diao ka arritur tashmë në Milano për të kompletuar kështu transferimin e tij te Interi. Ylli i Monacos ka thënë se trajneri zikaltër, ... Read More

Juve vazhdon angazhimin në tregun e transferimeve, takon agjentin e Darmian

11/07/2018

Juventusi e ka takuar agjentin e Matteo Darmianit më Milano në përpjekje për transferimin e futbollistit të Manchester Unitedit. Bianconerët duan ta kthejnë futbollistin italian ... Read More

Formacioni i mundshëm i Interit për sezonin 2018/19 me blerjet e deritanishme

03/07/2018

Interi e ka filluar mirë afatin kalimtar të verës për sezonin 2017/18. Skuadra nga Milano tashmë ka siguruar shërbimet e Radja Nainggolan, Lautaro Martinez, Stefan ... Read More

Majk dhe Geti me veshje super të shtrenjta në klipin e ri, zbulohen shifrat e çmimeve

26/06/2018

Reperi i njohur Majk, ka publikuar së fundmi bashkëpunimi e tij më të ri me reperin Getoar Selimi. “Paris Milano” mban titullin kënga e tyre ... Read More

Kovacic është gati të kthehet te Interi

23/03/2018

Mesfushori i Real Madridit, kroati Mateo Kovacic është gati të kthehet në Milano këtë verë, tek ish-skuadra e tij Interi. Reprezentuesi i Kroacisë ka humbur ... Read More

Vetëm një futbollist i formacioneve startuese të finales së vitit 2005 të Ligës së Kampionëve mes Milanit dhe Liverpoolit ende luan futboll

22/03/2018

Më 25 maj të vitit 2005, pas pjesës së parë në Milano, gjithçka ishte përgatitur për një festë madhështore. Në finalen e Ligës së Kampionëve ... Read More