Tag: Milwaukee

Raptors baraspeshon gjithçka me Bucks

22/05/2019

8:27 | 22 Maj 2019 08:27 | 22 Maj 2019 Toronto Raptors e ka barazuar në 2-2 serinë me Milwaukee Bucks pas fitores 120-102, në ... Read More

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

15/04/2019

Milwaukee Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet ... Read More

Milwaukee mposhtet në shtëpi nga Philadelphia, Toronto befasohet nga Detroiti

18/03/2019

Lideri aktual i Konferencës së Lindjes, Milwaukee Bucks ka pësuar humbje para adhuruesve të vet nga Philadelphia 76ers. Në një ndeshje spektakolare të zhvilluar në ... Read More

Shoferja ndali autobusin për të marrë një fëmijë që po lëvizte këmbëzbathur (Video)

11/01/2019

Irena Ivic është shoferja që ndaloi autobusin në mes të një rruge në Milwaukee të Shteteve të Bashkuara, për të marrë një fëmijë që lëvizte ... Read More

Giannis mposht Hardenin në duelin për MVP, Bucks nënshtrojnë Houstonin në udhëtim

10/01/2019

Milwaukee Bucks ka triumfuar në duelin kryesor të mbrëmjes së kaluar në NBA ndaj Houston Rockets me rezultat 116-109. Sfida ishte intensive gjatë gjithë takimit ... Read More