Tag: miqtë

Zemaj: Lista Serbe nuk voton asnjëherë mocionin e mosbesimit ndaj kësaj Qeverie (Video)

20/02/2019

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Armend Zemaj ka thënë se miqtë ndërkombëtarë kanë dhënë paralajmërime dhe janë të shqetësuar për integritetin territorial të ... Read More

Nëntë sekrete për të pasur një lidhje të suksesshme

18/02/2019

Miqtë janë të mirë praktikisht në dy gjëra; inkurajojnë për të mbajtur dietë dhe të japin këshilla rreth marrëdhënies suaj Por për një ndryshim të ... Read More

Eliza Dushku në pritje të një fëmije

15/02/2019

Eliza Dushku ka ndarë një lajm fantastik për fansat dhe miqtë e ngushtë të saj. Aktorja shqiptare ka konfirmuar për Us Weekly ekskluzivisht se po ... Read More

Pse ke frikë të rrish vetëm?!

14/02/2019

Zgjohesh në mëngjes pas një nate fantastike të kaluar me miqtë dhe para se të sjellësh ndërmend ato çaste, krejt papritur pushtohesh nga ndjesia e ... Read More

Jeta pas divorcit: Ai humb miqtë, ndërkaq ajo ndryshon dukjen

10/02/2019

Pas divorcit femrat kanë nevojë që ndjenjat e tyre më të thella t’i ndajnë me miqtë dhe kështu “çlirojnë shpirtin” nga dhembja e cila i ... Read More

Bebe Rexha dëfrehet dhe qerasë me 50 shishe ‘tequila’ të gjithë restorantin

02/02/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare e muzikës pop, Bebe Rexha, ka shijuar një natë me miqtë e saj më të mirë në një restorant meksikan. Madje, ... Read More

John Travolta: Po ndihem mirë si tullac

01/02/2019

Aktori me stilin e ri të pamjes po pëlqehet nga fansat dhe miqtë e vetë. John Travolta ka befasuar fansat me kokën e rruar plotësisht ... Read More

Kënaquni me atë që keni

31/12/2018

Mos i harroni dhuratat për fëmijët tuaj, miqtë e dashur, që gjithherë janë pranë neurozave tuaja. Dhe, mos harroni t’i falënderoni prindërit tuaj! Mos mendoni ... Read More

Renditja në kategorinë e lehtë të divizionit të peshave të rënda – Gustafsson kërkon titullin, Latifi shansin për më të mirin

29/12/2018

Dy miqtë në UFC, Ilir Latifi dhe Alexander Gustafsson, do të zhvillojnë meçe të ndara në kuadër të ‘UFC 232’ që kanë rëndësi shumë të ... Read More

Facebook mund të zhvilloj funksionin e WhatsApp për transferimin e parave me kriptovalutë

21/12/2018

Nëse kërkoni të transferoni para për miqtë ose anëtarët e familjes përmes telefonit , ka disa mënyra për të bërë këtë. Ekziston PayPal, Venmo, Apple ... Read More

Instagram shton tiparin “miqtë e ngushtë”

30/11/2018

Aplikacioni i famshëm shtoi një veçori të re “miqtë e ngushtë” që do t’ju lejojë të postoni storie që janë të dukshme vetëm për një ... Read More

Rregullat për jetë të lumtur: Këto pesë gjëra nuk duhet t’i ndani me të tjerët

20/11/2018

Edhe pse shpesh dëshirojmë t’i ndajmë sekretet më intime me miqtë e afërm, ekzistojnë gjëra të caktuara të cilat do të duhej t’i ruajmë vetëm ... Read More