Tag: miri

“Jam në qiellin e shtatë”, rrëfehet për shtatzaninë Gigi Hadid: Kam neps për…

01/05/2020

Dy ditë më parë u përfol se Gigi Hadid është në pritje të ëmbël dhe po e shijon më së miri këtë periudhë. Modelja e ... Read More

Mes çarçafëve të bardhë dhe gjysmë nudo, Rezarta Shkurta ndan imazhet e nxehta me fansat

28/01/2020

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ... Read More

Kjo është mosha kur gratë e përjetojnë seksin më të mirë të jetës së tyre

27/12/2019

Ju falet nëse mendoni se jeta seksuale është më së miri gjatë viteve tuaja të 20’ta. Pas së gjithash, këto janë vitet e seksit vetëm ... Read More

Me shekuj të tërë ka qenë shkretëtirë, liqeni që 300 vite më parë u tha – ka filluar t’i rikthehet uji

01/11/2019

Se mrekullitë janë të mundura në natyrë e dëshmon më së miri një liqen në Kinë, i cili ishte tharë i tëri 300 vite më ... Read More

Një herë në ditë bëni këtë dhe kurrë nuk do të sëmureni!

28/10/2019

Kjo procedurë duhet të përsëritet një herë në ditë, më së miri në mëngjes në lukth të thatë apo në mbrëmje para se të flini ... Read More

Bëjeni këtë një herë në ditë dhe kurrë nuk do të sëmureni

26/10/2019

Kjo procedurë duhet të përsëritet një herë në ditë, më së miri në mëngjes në lukth të thatë apo në mbrëmje para se të flini ... Read More

Ky ishull është cilësuar më i miri në botë, ja pse

11/10/2019

Një ishull me 6 banorë është cilësuar si më i miri në botë. Ishulli ‘Flatey’ i pozicionuar në vijën veri-perëndimore të bregdetit të Islandës ka ... Read More

Si ta dallojmë mjaltin e vërtetë nga ai i rremi

08/10/2019

Mjalti, ai i miri, organiku dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët.Ky nektar i ëmbël shpesh është cilësuar ... Read More

Lëngu i kumbullave, kura më e mirë kundër kancerit të zorrëve

04/10/2019

Lëngu i kumbullave është një ndër pijet që funksionin më së miri si ilaç natyral kundër konstipacionit, por kjo nuk është gjithçka për të cilën ... Read More

Ishulli me 6 banorë zgjedhet më i miri në botë

03/10/2019

Një ishull pa vetura në Islandë, me vetëm 6 banorë të përhershëm është zgjedhurr si më i miri në botë. Ishulli Flatey, i cili gjendet ... Read More

Si ta bëni shtëpinë të duket si galeri arti (Video)

25/09/2019

Kushdo që ka dekoruar shtëpinë, e kupton më së miri gjithë situatën e ndërlikuar të vendosjes së pajisjeve shtëpiake, të cilat hera-herës prishin gjithë magjinë. ... Read More

Parku në Meksikë, zgjedhet më i miri në të gjithë botën

15/08/2019

Një park në Meksikë është zgjedhur më i miri në botë nga një organizatë ndërkombëtare. Parku Chapultepec, në Meksikë është vlerësuar me medaljen e arit ... Read More