Tag: misterioz

Independent: Po dëgjohen sinjale në radio nga hapësira, alienët po dërgojnë mesazhe në tokë

10/02/2020

Një sinjal radiofonik misterioz po vjen nga hapësira dhe duket sikur po përsëritet sipas një strukture të caktuar, kanë thënë shkencëtarët. Ky shpërthim i fuqishëm ... Read More

Mësojeni se ku gjendet “qyteti i të vdekurve”

07/09/2019

Udhëtimi për në këtë vend misterioz zgjat shumë, pasi ndodhet thellë në malet kaukaze të Rusisë, në Osetinë e Veriut, transmeton K.J. Fshati Dargavs, i ... Read More

Në Alpe kërkohet hajduti i zileve të lopëve

27/08/2019

Policia austriake në Tirol po kërkon një hajdut misterioz, i cili ka vjedhur zilet nga lopët me javë të tëra ndërsa kullosnin në Alpe. Autoritetet ... Read More

Çrregullimi i rrallë, i ka shkaktuar 46-vjeçares rritje të pakontrolluar të gjoksit

21/06/2019

Një grua është duke u përballur me një çrregullim misterioz, i cili i ka shkaktuar rritje të pakontrolluar të gjoksit, shkruan The Sun, transmeton Gazeta ... Read More

Rrethi misterioz me përmasa gjigante, ngjante sikur një vorbull në qiell (Video)

18/03/2019

Banorët e Al Ain të Emirateve të Bashkuara, mbetën të hutuar nga rrethi misterioz me përmasa gjigante, që ngjante sikur ndonjë vorbull, u shfaq në ... Read More

Objekti misterioz që lëvizi natën nëpër qiell (Video)

03/01/2019

Debra Thompson nga Karolina e Jugut të Shteteve të Bashkuara, e ka filmuar një objekt misterioz, që pluskonte natën nëpër qiell. Në pamjet që janë ... Read More