Tag: mjaft

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

29/10/2020

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, ... Read More

“Zemrën time e kam pranë”, Fjolla Morina nuk e fsheh më dashurinë për Fisnikun

27/10/2020

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur shqiptare së fundmi ka qenë mjaft e komentuar. E këtë herë jo për shkak të arrestimit, por për propozimin që ... Read More

Milan merr një lajm të mirë para deribit me Romën

21/10/2020

Do të ishte e drejtë të thuhet se ka pasur mjaft diskutime në lidhje me një gjest që mbrojtësi Milanit, Davide Calabria bëri gjatë fitores ... Read More

Jonida Vokshi tregon se si arriti të shtonte vetëm 5 kilogram gjatë shtatëzënisë

06/10/2020

Shtatëzënia është e ëmbël dhe një periudhë mjaft e shënuar në jetën e një femre, mirëpo kur mbaron, shpesh kilogramët ngelen, dhe kjo kthehet në ... Read More

Seldi Qalliu harron Mimoza Shkodrën, prezanton të dashurën e re

10/09/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, prej vitesh ka qenë mjaft i komentuar për jetën personale dhe jo më kaq. Fillimisht u komentua për lidhjen ... Read More

Dasma është afër/ Sardi flet për partneren: Kemi 12 vjet që pëlqehemi

10/08/2020

Jeta e tij private ka shkaktuar kuriozitet dhe ka qenë gjithmonë mjaft e komentuar. Bëhet fjalë për Dj Sardin, i cili më në fund ka ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 23 korrik 2020

23/07/2020

Dashi Ndikimi i Merkurit do jete mjaft pozitiv sot për jetën tuaj sentime.ntale. Do ndiheni te qete dhe do dashuroheni si ta ndjeni. Beqaret do ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 16 korrik 2020

16/07/2020

Dashi Konfigurimi i yjeve do jete mjaft pozitiv sot për jetën tuaj sentime.ntale. Do i zgjidhni një e nga një te gjitha problemet dhe do ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 korrik 2020

15/07/2020

DashiNdikimi i Venusit do jete mjaft i rëndësishëm gjate kësaj dite për jetën tuaj sentim.entale. Ai do ju nxite te tregoheni me te hapur me ... Read More

Viberi s’po funksionon, përdoruesit ankohen për mos qasje në këtë rrjet social

10/07/2020

Aplikacioni mjaft popullor Viber, tani ka probleme, sidomos tek ata që përdorin pajisje me iOS. Nuk është e mundur të futni në aplikacion, dhe përdoruesit ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 8 korrik 2020

08/07/2020

Dashi Dite e bukur dhe mjaft pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni si ne ëndërr ne krahët e ... Read More

Këto tri gjëra mund të jenë arsyeja që e keni të vështirë heqjen e peshës

03/07/2020

Humbja e peshës mund të jetë një process mjaft i ndërlikur. Tre gjëra që po ju ndalojnë të humbni peshë mund të jenë: Dietat strikte– ... Read More