Tag: Modelja

Oriola Marashi fejohet me futbollistin e njohur, tregon unazën e fejesës (Foto)

25/06/2020

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti kosovar, Eros Grezda janë kthyer në një ndër çiftet më të përfolur së fundmi. Vetëm pak kohë më parë, ata ... Read More

Oriola Marashi reagon pas protestës për abuzimin seksual: Disa persona i shesin shpirtin djallit, në fund…

05/06/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi para se të mbahej protesta kundër abuzimit seksual u bëri thirrje të gjithë shqiptarëve që të bashkoheshin, ndërsa shtoi se ... Read More

“Mirë që e përdor ‘Photoshop-in, po të paktën mëso t’i bësh fotot moj k**vë”, Kejvina Kthella i kthehet komentueses: Po të kruhet shpina zemër?

30/04/2020

Modelja Kejvina Kthella e cila është zhvendosur në Amerikë prej disa muajsh është një njër personazhet më të komentuar në shoëbiz-in shqiptar. Ajo është shumë ... Read More

Kejvina Kthella e thotë troç: Kam bërë operacione plastike

23/04/2020

Modelja Kejvina Kthella është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese, të cilat i poston në rrjetet sociale.  Së fundmi gjatë një ... Read More

Foto/ Ditëlindje në kushte karantine, ja surpriza e Oriola Marashit për partnerin e saj

15/04/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi e cila është në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të fotove apo video-ve provokuese që poston në ... Read More

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur: Është diçka më intime

09/04/2020

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj gjatë një lidhje me Skypë në emisionin ‘Rudina’ ka zbuluar talentin e saj të cilën e ka mbajtur të ... Read More

Si ra Arbenita në dashuri me Feron? Modelja: Si një burrë tamam, erdhi dhe foli me familjen time

06/04/2020

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptarë. Së fundmi, Arbenita ka zbuluar detaje të ... Read More

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

03/04/2020

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për ... Read More

Modelja e njohur infektohet me koronavirus: Është i frikshëm, kisha dhimbje të forta në trup   

01/04/2020

Modelja e njohur e ‘Victoria’s Secret’, Alexina Graham është prekur nga virusi vdekjeprurës, që po merr mijëra jetë njerëzish në botë. Lajmin e ka bërë ... Read More

“Kurrë nuk e mendoja…”, ja çfarë e detyron të bëjë izolimi Angela Martinin

31/03/2020

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini po ashtu si pjesa tjetër e qytetarëve është izoluar në banesën e saj në Los Angeles, si rrjedhojë e ... Read More

Nga xhelozia e Arbenitës tek flirtet me koleget, Fero i zbulon të gjitha

30/03/2020

Reperi i njohur Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër ciftet më të komentuar të showbiz-it. Në një intervistë të dhënë së ... Read More