Tag: Moderatorja

Ilda Bejleri reagon pas intervistës së dëshmitarit në “Gazeta Shqiptare”: Paska ende njerëz të mirë!

15/02/2020

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar pas dëshmisë në komisariat të personit që pa skenën e ngjarjes ku supozohet se ajo përplasi një grua të moshuar.Në ... Read More

Foto/ “Pukjani i zemrës”, ja surpriza që mori Rudina Dembacaj nga ish-deputeti Frroku

14/02/2020

Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj këtë vit po feston Shën Valentinin e parë me ish-deputetin Frroku. Aktorja e bëri të ditur lidhjen e saj të re ... Read More

“Çdo gjë që ka thënë zonja është mashtrim”, Ilda Bejleri e revoltuar: Asaj zonjës s’i jap lekë, nuk mund të ecin si në Afganistan

13/02/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka reaguar sërish në lidhje me ngajrjen që bëri bujë, ku përflitet seajo ka përplasur me makinë një 63-vjeçare dhe ... Read More

Fjodora Fjora flet për jetën e saj private si rrallëherë: Ai më tradhëtoi por e kam falur

13/02/2020

Moderatorja, Fjodora Fjora gjatë një interviste për “Glamour Zone”, si rrallëherë ka folur për jetën e saj private. E pyetur nësa ka pasur në jetën ... Read More

“Vajza që më shtypi është Ilda Bejleri”, flet gruaja e aksidentuar: Më hodhi dy metra më tutje, më pa dhe vazhdoi

12/02/2020

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm, se moderatorja Ilda Bejleri ka shtypur një zonjë në vijat e bardha me një makinë të zezë “X5”, ... Read More

“Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja”, reagon moderatorja

12/02/2020

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka reaguar përmes një postimi në “Instastory”, pas lajmit të publikuar në mediat online për aksidentin që supozohet të këtë ... Read More

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu këtë sezon na ka shoqëruar me emisionin “Ditë e re”, ku prezanton krah Kelvin Kadilit. E ftuar në emisionin e ... Read More

“Pothuajse gjithmonë”, Kiara Tito tregon zhgënjimin që pësoi në dashuri

11/02/2020

Moderatorja, Kiara Tito përmes një rubrike në “Instagram”, ka vendosur t´u përgjigjet pyetjeve të fansave, të cilët kanë dashur të zbulojnë më shumë rreth jetës ... Read More

U bë nënë për herë të dytë, moderatorja zbulon planet për rikthimin në ekran

11/02/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Floriana Garo u bë nënë për herë të dytë në fund të vitit 2019. Pas vajzës, ajo solli në jetë ... Read More

A ka ndikuar Edi Rama në pjesëmarrjen e Vejsiut në Sanremo? Si përgjigjet moderatorja

10/02/2020

A ka ndikuar Edi Rama në pjesëmarrjen e Alketës në Sanremo. Ja çfarë thotë moderatorja. Blendi Fevziu:Për pjesëmarrjen në Sanremo ka ndikuar Edi Rama në ... Read More

Robert Berisha ngacmon “live” moderatoren në emision, ja për kë bëhet fjalë

10/02/2020

Moderatorja Fjoralba Ponari e cila padyshim është një ndër bukuroshet e ekranit,  ka tërhequr edhe vëmendjen e këngëtarit të dashur për publikun, Robert Berisha. I ... Read More

Jonida Vokshi në pritje të ëmbël, moderatorja konfirmon publikisht shtatëzaninë

09/02/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Jonida Vokshi është përfolur prej ditësh se është në pritje të ëmbël, por deri më tani ajo nuk e kishte ... Read More