Tag: Mohamed

Vëllezërit turq befasojnë me ngjyrat e syve

02/10/2019

Mohamed dhe Karem Selman janë vëllezërit turq, që kanë sy me ngjyra të ndryshme, shkaku i një gjendjeje të rrallë. Fëmijët 11 dhe katërvjeçar, e ... Read More

Klopp e sakrifikon Salahun për lojtarin që po e kërkojnë të gjithë

14/06/2019

08:59 | 06/14/2019 Jurgen Klopp do të ishte i gatshëm të sakrifikonte Mohamed Salahun, nëse në Liverpool do të transferohej ylli i Lille, Nicolas Pepe. ... Read More

Vizatimet e ish-të dënuarve zbulojnë jetën pas hekurave në Egjipt

09/05/2019

Mohamed u arrestua për herë të parë në vitin 2013 në moshën 18 vjeçare ku vuajti pesë vite burg për shkak të përfshirjes së tij ... Read More

Lovren jep detaje për lëndimin e Salah, a luan ndaj Barcelonës?

06/05/2019

9:37 | 6 Maj 2019 09:37 | 6 Maj 2019 Dejan Lovren i siguroi tifozëve se Mohamed Salah do të rikuperohej shpejtë nga një dëmtim ... Read More

Valverde flet për të rejat e fundit nga Dembele, lojtari do ta humb duelin me Liverpool

05/05/2019

Pas konfirmimit të mungesës së Roberto Firmino dhe lëndimit të pësuar nga Mohamed Salah që e mban në dyshim egjiptianin, është edhe ylli i Barcelonës, ... Read More

Si do t’ia shpjegojmë fëmijëve tanë që Salah dështoi nga kjo pozitë

02/05/2019

Mohamed Salah është shndërruar në objekt talljeje pas përfundimit të ndeshjes mes Barcelonës dhe Liverpoolit. Barça shënoi fitore bindëse 3-0 ndaj ‘Të Kuqëve’, që fare ... Read More

Klopp flet për herë të parë për ‘përplasjen’ me Salah

27/04/2019

Trajneri i Liverpoolit ka lavdëruar Mohamed Salah për sezonin që po kalon te Liverpool dhe ka mohuar të ketë pasur ndonjë përplasje me të. Ylli ... Read More

Salah në top 100 personat me influencën më të madhe, ja si e komenton Klopp

19/04/2019

Futbollisti i Liverpool, Mohamed Salah, është përfshirë në top 100 njerëzit me influencën më të madhe në botë, sipas ‘Time Magazine’. Përkundër kontributit të madh ... Read More

Vijnë reagimet e para pas ‘zënkës’ Salah – Klopp

17/04/2019

Liverpool ka hedhur poshtë pretendimet e medieve në Spanjë se Mohamed Salah po kërkon largimin nga ‘Anfield Road’. Media e njohur spanjolle ‘AS’, gjatë ditës ... Read More

Parashikimi i Salah: Me katër fitore fitojmë titullin

15/04/2019

Ylli egjiptian, Mohamed Salah, ka dhënë parashikimin e tij për titullin e Premierligës, menjëherë pas fitores së skuadrës së tij ndaj Chelsea. Liverpool shënoi fitore ... Read More

Klopp ka disa fjalë interesante për formën e Mo Salah

08/04/2019

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka komentuar ‘luhatjen’ e formës së Mohamed Salah. Ylli i skuadrës së Liverpool nuk ka treguar formën e njëjtë sikur ... Read More

Salah vendos rekord të ri te Liverpool

06/04/2019

Mohamed Salah ka vendosur rekord te Liverpool, duke arritur numrin e 50 golave pas vetëm 69 paraqitje në Premierligë. Liverpool mori një fitore shumë të ... Read More