Tag: mohuar

Veseli: Në momentin që pranoj ftesë nga Gjykata Speciale do ta bëj publike (Video)

17/05/2019

Kryetari i Kuvendit njëherësh edhe kryetar i PDK-së, Kadri Veseli ka mohuar kategorikisht se ishte intervistuar nga Gjykata Speciale. Veseli, në “Debat Plus” me Ermal ... Read More

Reagon Brovina, mohon se fotografia e shfaqur sot ndërlidhet me krimet e kryera në Irak

16/05/2019

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka mohuar pretendimet se fotografia e gruas së dhunuar e cila u shfaq sot nga ajo, nuk është ... Read More

Cristiano Ronaldo: Një ditë do të bëhem trajner

02/05/2019

Cristiano Ronaldo pretendon se ai është 'përshtatur në mënyrë të përkryer' te Juventusi, ku nuk e ka mohuar se një ditë do të jetë trajner ... Read More

Klopp flet për herë të parë për ‘përplasjen’ me Salah

27/04/2019

Trajneri i Liverpoolit ka lavdëruar Mohamed Salah për sezonin që po kalon te Liverpool dhe ka mohuar të ketë pasur ndonjë përplasje me të. Ylli ... Read More

Ambasada britanike: Britania nuk i ka këshilluar qytetarët e saj të mos udhëtojnë në Kosovë

02/04/2019

Ambasada britanike në Prishtinë ka mohuar raportimet e ndryshme në media se Britania e Madhe ka këshilluar qytetarët e saj që të mos udhëtojnë në ... Read More

Partnerja e Ronaldos, Georgina reagon ndaj thashethemeve se është shtatzënë

01/04/2019

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez e ka mohuar se është shtatzënë, pasi një fotografi së fundmi nxiti thashetheme se ajo mund të jetë përsëri ... Read More

Sqarohet Eroll Salihu: S’thashë që politikanët s’i paguajnë biletat për ndeshjet e Kosovës

26/03/2019

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Eroll Salihu, e ka mohuar të ketë thënë se krerët e vendit nuk i paguajnë ... Read More

Hazard reagon ndaj lajmeve se ka a rritur marrëveshje me Real Madridin

24/03/2019

Eden Hazard i ka mohuar lajmet se ai tashmë ka arritur marrëveshje për të kaluar në Real Madrid, duke këmbëngulur se nuk ka asgjë në ... Read More

Reagon Bale pas lajmeve se është zënë me Ronaldon

22/03/2019

Uellsiani i Real Madridit, Gareth Bale, i ka mohuar spekulimet se mes tij dhe Cristiano Ronaldo nuk kishte pasur marrëdhënie të mira, gjatë kohës sa ... Read More

Qeveria hedh poshtë raportimet e mediave serbe se po planifikojnë marrjen me “forcë” të Trepçës në veri

13/03/2019

Burim Ramadani zëvendësministër i Ministrisë së Mbrojtjes, në një deklaratë për Telegrafin ka mohuar lajmin e publikuar në mediat serbe se institucionet e Kosovës po ... Read More

Wanda mohon shkrimet e mediumeve për kushtëzimet në lidhje me rikthimin e Icardit, lojtari të mërkurën teste

19/02/2019

Wanda Nara i ka mohuar pretendimin e Gazzetta dello Sport se ajo e ka kërcënuar Interin, duke kërkuar që Mauro Icardit t’i kthehet  mbrapa shiriti ... Read More

Kush është polici i video-skandalit, si u rikthimi në detyrë?

12/02/2019

Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer ... Read More