Tag: moment

Big Basta rrëfen pengesat e mëdha të familjes së tij: Djajtë donin të na digjnin

10/10/2020

Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, teksa rrëfen se ndihet i lumtur për vendimet që ka ... Read More

Para apo pas ngrënies, kur është koha e duhur për të pirë ujë

25/08/2020

Trupi i njeriut humbet ujë çdo moment, madje edhe nëpërmjet frymës. Rrjedhimisht, pirja e ujit është e një rëndësie madhore për hidratimin e organizmit. Trupi ... Read More

Momenti kur vogëlushi kap gjarprin në vend të shkopit në oborr

09/07/2020

Një moment aspak i zakonshëm dhe i frikshëm njëkohësisht është publikuar në rrjetin social Twitter, kur një djalë i vogël derisa po luante në kopsht ... Read More

Xhelozi e mosmarrëveshje, ky është parashikimi i horoskopit për sot

13/11/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Ky nuk është një moment i mirë për të folur shumë për veten. Ajo që është e rëndësishme për ... Read More

Kafeja juaj e mëngjesit “kushton” 140 litra ujë!

30/09/2019

Herën tjetër që dëshironi ta përgatitni një kafe, gjejeni një moment për të menduar se sa i rëndësishëm është uji në jetën tuaj. Përderisa e ... Read More

“Me dashurinë time”, Çiljeta shëtitet me veturë me personin më të rëndësishëm për të

06/09/2019

21:29 | 09/06/2019 Çiljeta Xhilaga nuk ndahet në asnjë moment nga vogëlushi i saj. Çiljeta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, të ... Read More

Almeda Abazi e merr djalin me vete edhe në këtë vend

17/06/2019

15:47 | 17 Qershor 2019 15:47 | 17 Qershor 2019 Almeda Abazi nuk mund të rri asnjë moment pa djalin. Më 5 maj, Almeda Abazi ... Read More

Mësoni se çfarë thotë horoskopi sot për ju

16/05/2019

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të ... Read More

Tre hapa të thjeshtë për të ndaluar gërhitjen

11/05/2019

Një shumicë prej nesh gërhisim në një moment jetësor. Fatmirësisht, edhe ata që gërhitin më së shumti mund të kurojnë këtë zakon, mjafton të ndryshojnë ... Read More

Puna e Mozzik ‘kurorëzohet’ me këtë veturë luksoze

04/05/2019

23:39 | 4 Maj 2019 23:39 | 4 Maj 2019 Mozzik po e shijon çdo moment nga suksesi i tij si rep artist. Mozzik është ... Read More

Çfarë ju bën të ndiheni të vetmuar dhe si ndikon kjo gjendje në mendje dhe trup?

27/04/2019

Çdo person është ndjerë të paktën në një moment të jetës së tyre i vetmuar. Ju ka munguar një person për të biseduar me të, ... Read More

MPB: Janë regjistruar dy raste të fotografimit të fletëvotimit

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T13:54:53+02:00 Nga Ministria e Punëve të Brendshme kumtuan se deri në këtë moment janë regjistruar dy raste të fotografimit të fletvotimit, ndërsa nuk ka ... Read More