Tag: momente

Miley Cyrus në momente intime me të dashurin

01/11/2019

18:16 | 11/01/2019 Miley Cyrus ka publikuar momente intime me të dashurin. Miley Cyrus pas dy lidhjeve të fundit të dështuara, filloi romancë me Cody ... Read More

Historia e jashtëzakonshme e kirurgut që operoi veten nga zorra qorre

22/06/2019

Momente të pazakonta, të papërsëritshme, në kushte ekstreme, në dukje të pamundura, janë fiksuar si shembuj frymëzues.E tillë është edhe historia e mëposhtme e sjellë ... Read More

Vesa Luma e ‘zhytur’ në lumturi nën praninë e Big Basta

03/06/2019

22:19 | 3 Qershor 2019 22:19 | 3 Qershor 2019 Vesa Luma ka ndarë disa momente të lumtura me bashkëshortin e saj, Big Basta. Vesa ... Read More

S’ka paqe te PSG-ja, Neymar konfrontohet verbalisht me yllin e skuadrës

08/05/2019

11:27 | 8 Maj 2019 11:27 | 8 Maj 2019 Paris Saint-Germain nuk po kalon aspak momente të mira në fundin e sezonit. Pak ditë ... Read More

Noizy po e kalon vikendin në këtë vend

05/05/2019

23:20 | 5 Maj 2019 23:20 | 5 Maj 2019 Noizy ka ndarë disa momente me fansat nga vikendi i tij. Një nga emrat më ... Read More

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 

29/04/2019

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur  I dashuri i Dua Lipës është shfaqur gjysmë i zhveshur në ... Read More

Katër veprimet e para që duhet të bëni kur digjeni papritur

15/04/2019

Nga pakujdesia në gatim ose në hekurosje ndodh që ndonjëherë të digjemi papritur dhe në ato momente nga dhimbja nuk i mendojmë mirë veprimet.Por nëse ... Read More

“Ikin gardistët, hyjnë hajnat”: Vjedhja e miliona eurove në aeroportin e Tiranës ndodhi pak pasi u largua prej andej Presidenti!

09/04/2019

Pak momente përpara se të kryhej grabitja në Rinas, në aeroport ka zbritur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i shoqëruar normalisht nga Garda e Republikës. ... Read More

Simeone fajëson gjyqtarin për kartonin e kuq të Diego Costa

07/04/2019

Ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madrid, si gjithmonë, tregoi edhe disa momente shumë të tensionuara. Ishte sulmuesi spanjoll Diego Costa ai i cili pësoi nga ... Read More

Costa tregon se çfarë i tha Pique pas kartonit të kuq

06/04/2019

Ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madrid, si gjithmonë, tregoi edhe disa momente tensionimi. Në ato rrethana, ishte Diego Costa ai që e pësoi më së ... Read More

Rooney shënon gol të mrekullueshëm nga goditja e lirë në MLS

01/04/2019

Wayne Rooney ka ofruar shumë momente magjike që prej transferimit të tij në MLS verën e kaluar, por ajo që ai bëri të dielën ishte ... Read More

Në mungesë të minutave Zhegrova merr urim për ditëlindje nga Baseli

31/03/2019

Edon Zhegrova nuk po kalon momente të lumtura te klubi i tij i ri, por Baseli të paktën është përkujdesur t’ia urojë ditëlindjen kosovarit.Ylli i ... Read More