Tag: Monchi

Monchi do ta sjell Grimalon te Arsenali

15/03/2019

Monchi po shqyrton mundësinë e transferimit të një lojtari te Arsenali, edhe pse nuk është pjesë e stafit të klubit londinez. E përditshmja sportive spanjolle, ... Read More

Zyrtare: Monchi largohet nga Roma

08/03/2019

Roma dhe Monchi kanë ndarë bashkëpunimin pas rreth dy viteve së bashku. Klubi italian ka njoftuar nëpërmjet një lajmërimi në faqen zyrtare për prishjen e ... Read More

Monchi tundohet nga oferta e Arsenalit, bisedimet vazhdojnë pozitivisht

25/02/2019

Drejtori sportiv i Romës, Monchi, është në bisedime me Arsenalin, por nuk ka një marrëveshje edhe pse është shumë i interesuar të kalojë te klubi ... Read More