Tag: Monika

Djali i Ilir Metës feston 20 vjetorin/ Presidenti i  bën urimin e veçantë

29/04/2020

Besar Meta, djali i Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi feston sot 20-vjetorin e nuk mund të mungonte një urim ... Read More

Tha se i konsumonin shumë në shtëpi/ Monika Kryemadhi fotografohet duke blerë hudhra

17/04/2020

Në këto ditë karantine, Monika Kryemadhi është si çdo amvisë tjetër shqiptare. Mes angazhimeve në shtëpi, kryetarja e LSI duket se ka gjetur kohë edhe ... Read More

“Hamë hudhra e pimë raki”/ Monika flet për jetën me Metën në karantinë: Planet për një fëmijë të katërt

25/03/2020

Monika Kryemadhi është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit.Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë, madje ka publikuar ... Read More

Jeta e Monika Kryemadhit në izolim/ Pasi lan enët bën pompa tek lavamani

24/03/2020

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi së fundmi është bërë pjesë e një sfide në rrjetin social “Instagram”. Në një video të postuar ... Read More

Jo veç opozita edhe Vetëvendosje në Shqipëri thotë “Rama ik”

26/05/2019

Jo vetëm opozitarët Lulzim Basha e Monika Kryemadhi po duan largimin e Edi Ramës nga pushteti, por edhe Lëvizja “Vetëvendosje” qendra në Shqipëri. Sipas tyre, ... Read More

Kryemadhi: Pjesa më e madhe e komisionerëve të LSI-së do të jenë gra

21/05/2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i ka bërë thirrje sot nënave dhe vajzave nga takimi me Lëvizjen e Gruas për Integrim, që të bashkohen të ... Read More

Kryemadhi: Rama e banda e tij do mbajnë përgjegjësi për dhunën ndaj Dollapit

12/05/2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me dhunën e ushtruar ndaj sekretarit organizativ të PD, Sait Dollapi nga ... Read More

Sali Berisha paralajmëron “cunam”, në protestohen e sotme kundër Edi Ramës

11/05/2019

Sot pasdite në Tiranë do të zhvillohet protesta e katërt e opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi, me kërkesën për largimin e ... Read More

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Mos vazhdo të provokosh shqiptarët

25/04/2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaroi se protestat në Shqipëri janë paralajmërim për kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi i kërkoi Ramës të dorëhiqet, sepse sipas saj, ... Read More

Kryemadhi pas mbylljes së protestës: Do t’i kthejmë fytyrën politikës

14/04/2019

Pas mbylljes së protestës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi falënderoi të gjithë qytetarët që morën pjesë. Ajo tha se Rama ka dështuar përballë qytetarëve dhe ... Read More

Kryemadhi: Policia arrestoi 14 protestues

21/03/2019

Pas daljes nga ambientet e Policisë së Tiranës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se janë arrestuar 14 protestues të ditëlindjes 1995-1999. “Paniku dhe ... Read More

Kryemadhi: Sulmi i Gjonit nga regjisori Rama

21/03/2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka thënë se sulmi ndaj Ralf Gjonit është vepër e Edi Ramës për të tërhequr vëmendjen. “Nuk kam dijeni për ... Read More