Tag: Morina

U kap në makinë me armë, Fjolla Morina 4 ditë më parë mori dhuratë nga i dashuri ‘Audi Q7’

19/09/2020

Paraditen e sotme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua në Morinë pasi në çantën e saj është gjetur një armë zjarri. Këngëtarja po ... Read More

Fjolla Morina merr dhuratën luksoze nga i dashuri, këngëtarja suprizohet me makinën luksoze

15/09/2020

Së fundmi, Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur surprizohet nga një mashkull, i cili i bën dhuratë një makinë “Audi Q7”.Nuk dihet ende ... Read More

Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

07/05/2020

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetet sociale një foto që ka ncitur kritika të shumta nga ndjekësit.  ‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në ... Read More

Shqiptari i Zvicrës zgjedh Kosovën për ta përfaqësuar në Olimpiadën ‘Tokyo 2020’

29/07/2019

20:30 | 29 Korrik 2019 Sami Morina (në të majtë) 20:30 | 29 Korrik 2019 Sami Morina ka vendosur të përfaqësojë Kosovën në sportin e ... Read More

Fjolla Morina tregon se kujt ia dedikoi baladën “Si ta pranoj”

04/05/2019

19:46 | 4 Maj 2019 19:46 | 4 Maj 2019 Fjolla Morina ditë më parë publikoi baladën “Si ta pranoj”. Fjolla Morina me këtë këngë ... Read More

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme

27/04/2019

Fjolla: I kam kënduar dashurisë së vërtetë, sepse vetëm ajo është e pavdekshme Fjolla Morina ka shkruar disa fjalë emocionuese pas publikimit të këngës së ... Read More

Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

26/04/2019

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull "Si ta pranoj". Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e ... Read More

Fjalët prekëse të Fjolla Morinës para publikimit të këngës së re

25/04/2019

Fjolla Morina ka emocionuar me fjalët që shkroi para publikimit të këngës së re. Fjolla Morina ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur ... Read More

Kënga e re e Fjolla Morinës dedikim për ata që nuk janë më

22/04/2019

Fjolla Morina ka zbuluar disa detaje nga projekti i saj i ri. Fjolla Morina së shpejti lanson këngën e re, ndërsa përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Fjolla Morina joshëse mbi shtrat, vjen me një tjetër fotosesion

21/04/2019

Fjolla Morina e ka realizuar edhe një fotosesion. Këngëtarja Fjolla Morina ka ardhur edhe me një set të ri fotografik dhe kësaj here ka vendosur ... Read More

Diçka e re po vjen nga Fjolla Morina

19/04/2019

Fjolla Morina ka paralajmëruar diçka të madhe për fansat. Fjolla Morina përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat se së shpejti vjen me diçka të re, ... Read More

Befasia që ia bënë Fjolla Morinës vajzat e saj për ditëlindje 

15/04/2019

Me rastin e 33 vjetorit të lindjes, Fjolla Morina ka pranuar një befasi të këndshme nga vajzat. Këngëtarja Fjolla Morina sot feston ditëlindjen e saj ... Read More