Tag: motoçiklisti

Gjeti skaj rruge kartëmonedha në vlerë të afro 250 mijë eurove, njofton menjëherë policinë (Foto)

28/09/2018

Motoçiklisti i paemëruar që po lëvizte në një zonë periferike në Toledo të Spanjës, e ka njoftuar menjëherë policinë, sapo ka gjetur skaj rruge grumbullin ... Read More

Motoçiklisti që i preku frenat kolegut, Romano Fenati tërhiqet nga motoçiklizmi

12/09/2018

Romano Fenati, motoçiklisti i cili ia preku frenat kolegut Stefano Manzi derisa po lëviznin me shpejtësi të madhe gjatë garës San Marino Moto2, është tërhequr ... Read More

Humb durimin duke pritur, motoçiklisti shkatërron semaforin në Kinë (Video)

07/09/2018

Një motoçiklisti që iu sos durimi duke pritur, ka shkatërruar semaforin në mes të rrugës. Ngjarja ndodhi në Kinën qendrore. 36-vjeçari, i identifikuar me emrin ... Read More

Vallëzon dhe ulet në njërën anë të motoçikletës, para se të shtrihet me shpinë në ulëse (Video)

16/08/2018

Motoçiklisti i paemëruar nga Indi, ka treguar aftësitë akrobatike mbi motoçikletë, teksa lëvizte me shpejtësi të konsiderueshme në rrugë të hapur. Derisa pranë tij kalonin ... Read More

Vdes motoçiklisti i aksidentuar në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

25/04/2018

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka vdekur motoçiklisti G.N 25 vjeç i aksidentuar në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Në këtë aksident kanë qenë ... Read More