Tag: motra

Motra e Icardit në versionin italian të spektaklit të të famshmëve ‘Big Brother’

20/03/2019

Ivana Icardi, motra e futbollistit argjentinas Mauro Icardi, do ta provojë veten në versionin italian të ‘Big Brother’ për të famshmit (‘Grande Fratello VIP’). Ajo ... Read More

Nora dhe Era publikojnë bashkëpunimin në fund të marsit

14/03/2019

Nora Istrefi dhe motra e saj, Era Istrefi, do të vijnë me bashkëpunim në fund të marsit. Besohet se dyshja kanë gati projektin e tyre ... Read More

Nga aplet austriake, drejt e në Maldive – pushimet mahnitëse të Luanës e Marinës

22/02/2019

Luana Vjollca dhe motra e saj Marina po shijojnë kohën e tyre së bashku. Dy personazhet e njohura së bashku me më të dashurit e ... Read More

Motra e sulmuesit Sala vjen me postim prekës: Shpirti yt do të shndrit përgjithmonë në shpirtin tim, të dua Tito

08/02/2019

Motra e sulmuesit të vdekur Emiliano Sala, Romina, ka reaguar në rrjetet sociale pas konfirmimit të vdekjes së vëllait të saj. Sala dhe piloti David ... Read More

Nora me një urim të veçantë për motrën e saj Nita

26/01/2019

Motra e Nora Istrefit, Nita, feston ditëlindjen e saj dhe natyrisht se nuk mund të mungonin urimet nga familjarët dhe miqtë e saj. Një urim ... Read More

Motra e lojtarit të zhdukur Sala: Ju lutem mos i ndalni kërkimet, ai është luftëtar dhe nuk dorëzohet

25/01/2019

Motra e sulmuesit të zhdukur Emiliano Sala, Romina, ka bërë një kërkesë për policinë që mos t’i ndal kërkimet për gjetjen e vëllait të saj. ... Read More

Grekët e kritikojnë se bëri simbolin e shqiponjës në Athinë, reagon Era Istrefi

29/11/2018

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi dhe motra e saj, këngëtarja Nora Istrefi, zgjodhën një formë të veçantë për të uruar festën e 28 nëntorit. Ato ... Read More

Ata që kanë motra janë më të lumtur, më optimistë dhe më zemërgjerë

20/11/2018

Herën tjetër që motra jua vjedh ushqimin, rrobat apo ju turpëron me ndonjë gjest, faljani asaj menjëherë. Në fakt, përveç se duhet t’ia falni, ndoshta ... Read More

Motra e Dua Lipës, Rina nis karrierën si modele?

26/10/2018

Motra e saj është tejet e famshme dhe ndër më të suksesshmet në botës e industrisë së muzikës ndërkombëtare. Bëhet fjalë për të motrën e ... Read More

Tri motrat nga Australia kërkojnë ‘rrënjët’ në Shqipëri (Video)

14/10/2018

Giovana Motton, Francesca Mills dhe Yvonne Duckitt janë tre motra, të cilat udhëtuan nga Australia për të gjetur rrënjët dhe të afërmit e babait të ... Read More

“Ndalohet hyrja”! Motra e Meghan Markle, Samantha largohet nga sigurimi, duke mos iu lejuar hyrja në pallat

07/10/2018

Samantha Markle, gjysmë motra e Meghan Markle, thuhet se u largua nga pragu i Pallatit të Kesingtonit, sapo arriti. 53-vjeçarja ateroi në Britaninë e Madhe ... Read More

Motra e Miley Cyrus i nxjerr në shitje lotët për 12.000 dollarë

21/09/2018

Motra e vogël e Miley Cyrus, Noah, ka vendosur t’i shesë lotët e saj pasi ndërpreu lidhjen me Lil Xan. Ndërsa çmimi i tyre është ... Read More