Tag: motrën

S’keni për ta njohur, Zaimina poston foto nga fëmijëria

13/05/2020

Zaimina Vasjari ka uruar ditën e sotme motrën e saj. Ndryshe nga urimet cliché, këngëtarja ka zgjedhur të postojë një foto nga fëmijëria. Ndryshe nga ... Read More

Bashkohet me të motrën e kthyer nga Siria: E kanë mashtruar kur ishte 17 vjeç (Video)

22/04/2019

Në Kosovë, një grua u bashkua të hënën me motrën e saj, e cila kishte kaluar gjashtë vjet me ekstremistët në Siri. Hidajete Delia priti ... Read More

Kështu e uron Ylli Limani motrën për martesë

20/04/2019

Ylli Limani, ka uruar motrën për martesë. Këngëtari i njohur shqiptar, Ylli Limani ia ka uruar motrës martesën në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net. Përmes disa ... Read More

Nga Çekia, kështu e surprizoi bashkëshorti Afërdita Dreshajn

04/04/2019

Afërdita Dreshaj tash e disa ditë është në pushime në Florida bashkë me motrën e saj. Gjatë kësaj kohe duket se modelja shqiptare po i ... Read More

Mario Dedivanoviç komplimenton grimin e Sellmës në fytyrën e Era Istrefit

19/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, në pak ditë do të publikojë klipin e saj më të ri në bashkëpunim me motrën e saj, Norën. ... Read More

Rita Ora tregon djegiet e marra nga dielli gjatë pushimeve

05/01/2019

Këngëtarja Rita Ora bashkë me motrën e saj, Elenën, dhe disa miq të tyre, vendosën ta festojnë Vitin e Ri në ishujt Maldive. Me këtë ... Read More

Rita Ora e nis vitin e ri 2019 me imazhe ‘të nxehta’ në bikini nga ishujt Maldive

01/01/2019

Ajo ka udhëtuar drejt ishujve Maldive së bashku me motrën dhe disa miq të saj, për të kaluar disa ditë pushimi. Rita është mjaft aktive ... Read More