Tag: mposhtë

Humbi betejën me sëmundjen e rëndë, ndërron jetë ish-sulmuesi i Liverpulit

28/04/2020

Nuk ia ka dalë dot të mposhtë sëmundjen e rëndë. Ish-sulmuesi i Liverpulit, Majkëll Robinson, ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare. Ai që prej vitit 2018, ... Read More

Rrahje në Bundesligë, Abraham rrëzon keq trajnerin e Freiburg

10/11/2019

22:58 | 11/10/2019 Freiburg ka arritur të mposhtë Eintracht Frankfurtin me rezultat të ngushtë 1-0. Goli i vetëm i këtij takimi u shënua nga ish-sulmuesi ... Read More

Zvicra 0-0 Anglia*, notat e lojtarëve

09/06/2019

18:02 | 9 Qershor 2019 18:02 | 9 Qershor 2019 Anglia arriti të mposhte Zvicrën falë penalltive, për ta marrë edhe vendin e tretë në ... Read More

Ish-ylli i Juventusit: Ajaxi mund ta eliminojë edhe Juventusin

27/03/2019

Edwin van der Sar ka këmbëngulur se Ajaxi mund ta mposhtë Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.Legjenda holandeze Va nder Sar, i cili ka ... Read More

Pochettino: Tottenhami mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

04/03/2019

36 sekonda më parë / E përditësuar 0Shares Mauricio Pochettino këmbëngul dhe beson se Tottenham Hotspur mund të mposhtë çdo ekip në Evropë, përpara ndeshjes ... Read More

Suarez: Luftojmë për tripletën

02/02/2019

Luis Suarez beson se Barcelona mund të mposhtë të gjithë dhe të fitojë tripletën me tituj vendorë e ndërkombëtarë. Në një intervistë për El Mundo ... Read More

United vazhdon me ecurinë pozitive, mposht Newcastlen

02/01/2019

Manchester United ka arritur që të mposhtë Newcastlen në udhëtim me rezultat 2-0. Djajtë e Kuq ishin të furishëm nga minuta e parë dhe si ... Read More

Chelsea ndalet në shtëpi nga Southamptoni

02/01/2019

Chelsea nuk ka arritur që të mposhtë Southamptonin në Stamford Bridge në ndeshjen që përfundoi pa gola. Blutë e Londrës ishin dominues në këtë takim, ... Read More