Tag: muaj

Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

17/10/2020

Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid. Pas ... Read More

E zhdukur prej disa muajsh, gjendet e vdekur modelja 24 vjeçare në Meksikë (Emri)

08/10/2020

Një modele 24 vjeçare, e cila ishte rrëmbyer disa muaj më pare, është gjetur e groposur në një varr masiv në veri të Meksikës. Yessenia ... Read More

Çdo ditë e kombinon me fustanin, ja kush është deputetja socialiste e fiksuar pas maskave

26/09/2020

Antoneta Dhima, deputetja e PS, u bë e njohur kur foli për infektimin e djalit të saj pak muaj më parë. E prej asaj kohë ... Read More

Blero tregon se ku u infektua me koronavirus: U bëra shumë keq

25/09/2020

Këngëtari i njohur Blero u infektua me Covid-19 pak muaj më parë. Lajmin e bëri me dije vetë ai me anë të një postimi në ... Read More

Blero zbulon projektin më të ri muzikor, së shpejti në një duet me Tarën

24/08/2020

Dy muaj pas projektit muzikor ‘Lambo’ këngëtari Blero ka zbuluar projektin më të ri, i cili këtë herë do të jetë diçka më ndryshe se ... Read More

31-vjeçarit nga Prishtina, i rikthehet sëmundja

23/08/2020

Astrit Islami, 31 vjeçar nga fshati Dashec i Skenderajt disa muaj më herët ishte diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe për shërimin e tij ka ... Read More

Humbi nënën pak kohë më parë, rrëqeth Xhesika Polo: Më mungon pafund ma, jeta u tregua e padrejtë!

21/08/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhesika Polo, pak muaj më parë humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, mamanë pas një sëmundje të rëndë. ... Read More

“Një muaj mjalt me ty!” Olta Boka tregon tortën e veçantë në 1 mujorin e së bijës

17/08/2020

Olta Boka një muaj më parë u bë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e ... Read More

Fitoi luftën me COVID-19, Florjan Binaj tregon për gjykimet e njerëzve: Më rrinë larg mua dhe familjarëve

06/08/2020

Aktori i humorit Florjan Binaj u infektua me COVID-19 një muaj më parë dhe fatmirësisht arriti ta fitojë luftën me virusin. Mirëpo duket se periudha ... Read More

Pamje brenda Klinikës Infektive, shikoni gjendjen e pacientëve që po marrin trajtimin për COVID-19

29/07/2020

Prej më shumë se pesë muaj, Kosova po vazhdon të përballet me situatën e krijuar nga virusi COVID-19. 7 mijë e 846 raste janë konfirmuar ... Read More

“Dhunë në familje” dhe “Përndjekje”/ Dënohet me 6 muaj burg ish-futbollisti, Klodian Duro

27/07/2020

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro është dënuar me 6 muaj burg. Ai akuzohet për “dhunë në familje” dhe “përndjekje”, megjithatë ka arritur që të përfitojë ... Read More

Foto me barkun e rrumbullakosur, Nicki Minaj është në pritje të ëmbël

20/07/2020

Nicki Minaj është në pritje të ëmbël… Fansat e reperes kanë spekuluar me muaj të tërë nëse Minaj ka qenë shtatzënë, sidomos pasi ajo tregoi ... Read More