Tag: muajsh

Telenovela Keisi-Stresi/ Shtrati i mbushur me petale trëndafilash, Keisi kujton Shën Valentinin e 2018-s

14/02/2020

Keisi dhe Stresi prej muajsh janë larg njëri-tjetrit, pasi kanë vendosur të bëjnë një pauzë në lidhjen e tyre. Dyshja vazhdon të jetë shumë e ... Read More

Rudina Dembacaj feston Shën Valentinin me Mark Frrokun, poston foton romantike

14/02/2020

Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, ... Read More

‘Top Channel’ hedh në gjyq aktoren e njohur të humorit, ja për kë bëhet fjalë

27/01/2020

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, e cila para disa muajsh u largua nga spektakli ‘Portokalli’ për të shkuar në ‘Klanifornia’, është paditur nga ... Read More

Huawei Mate X 5G, promovohet në këtë treg

23/10/2019

Pas një pritjeje tetë muajsh, telefoni i palosshëm Huawei Mate X, i prezantuar në MWC 2019 të këtij viti, më në fund po promovohet në ... Read More

Ish-gruaja e pronarit të Amazon dhuron gjysmën e pasurisë për bamirësi

29/05/2019

Para pak muajsh ajo u bë një nga gratë më të pasura në botë dhe tani ka vendosur që gjysmën e pasurisë së saj ta ... Read More

Opozita i harron zgjedhjet

18/05/2019

Ndonëse para disa muajsh në çdo paraqitje publike dy partitë opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, e përmendnin vazhdimisht nevojën për shkuarjen në ... Read More

Ta ndihmojmë Unikun e vogël, vuan nga një sëmundje në mushkri (Foto)

30/04/2019

Unik Statovci, 5 muajsh e gjysmë nga Batllava, komuna e Podujevës është diagnostikuar me një infeksion virusal në mushkri që quhet (Cytomegalovirus interstital pneumonia- CMV). ... Read More

Rita Ora kthehet në shtëp pas disa muajsh turne, shikojeni si e gjeti atë

13/04/2019

Rita Ora është befasuar se si e gjeti shtëpinë pas disa muajsh udhëtim në vende të ndryshme për turneun e koncerteve. Rita Ora përmes disa ... Read More

Eliza Dushku sjell imazhin e parë me barkun e rrumbullakosur

13/04/2019

13:19 | 04/13/2019 Para pak muajsh bëri të ditur se po bëhet nënë për herë të parë. Aktorja e njohur shqiptare duket se po shijon ... Read More

Lirohet nga burgu Hysri Peçani të njohur si Burdushi

15/03/2019

Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e paraburgimit duke iu zëvendësuar me një ... Read More

Policia jep detaje për operacionin e fajdeve në Shkodër, sekuestrohen 500 mijë euro

14/03/2019

Fajdet në Shkodër ishin kthyer në një fenomen shqetësues ndaj prej dy muajsh përgjimesh, një aksion u ndërmor këtë mëngjes në qytet. Pas operacionit të ... Read More

Dy kandidatë për stolin e Ferizajt, Bylbyl Sokoli dhe Agron Selmani në listën e ferizajasve

21/01/2019

Ferizaj po kërkon riorganizimin pas disa muajsh ‘pushim’ dimëror ku pozita në renditje mbetet shqetësuese. Trajneri Afrim Tovërlani është larguar nga posti i tij, ndërsa ... Read More