Tag: muajshe

Ndodh mrekullia për foshnjën me dy gojë

29/05/2020

Një vajzë gjashtë muajshe i është nënshtruar një operacioni të vështirë për heqjen e gojës së saj të dytë, e cila ishte e plotë me ... Read More

Ish-banorja e Big Brother së shpejti nënë për herë të parë, pozon me barkun e rrumbullakosur

14/05/2020

Ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është 9 muajshe shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alba. Kjo e fundit ka postuar disa foto ... Read More

Regjistrohet viktima e tretë nga fruthi

11/02/2019

11 Shkurt 2019 / 7:25 Regjistrohet viktima e tretë e fruthit. Foshnja 14 muajshe nga fshati Pallatice e Tetovës ka ndërruar jetë para rreth një ... Read More

Vdes nga fruthi foshnja 14 muajshe nga Tetova

10/02/2019

10 Shkurt 2019 / 22:28 Regjistrohet viktima e tretë e fruthit. Foshnja 14 muajshe nga fshati Pallatice e Tetovës ka ndërruar jetë para rreth një ... Read More

Vdes foshnja 13 muajshe nga fruthi

10/02/2019

10 Shkurt 2019 / 12:02 Foshnja 13 muajshe nga Sveti Nikole eshte viktima e dyte e fruthit. Nga komplikimet qe ka shkaktuar fruthi, foshnja ne ... Read More

U ndanë kur ishin foshnje, binjaket ribashkohen pas 54 vitesh (Foto)

24/01/2019

Kur Michele Mordkoff dhe Allison Kanter ishin 5 muajshe, ato u adoptuan nga familje të ndryshme në New York. Foshnjat natyrisht nuk e dinin dhe ... Read More