Tag: mundshme

Pirja e kafes natën nuk ju lë pa gjumë

07/08/2019

Sipas një studimi të ri, është gjetur se pirja e alkoolit është shumë më e mundshme të ua prish ciklin e gjumit se sa kafeja. ... Read More

Nuk ua ka thënë askush, por ky produkt gjatë depilimit po iu shkatërron

17/06/2019

Mund të kesh vite të tëra që depilohesh me mënyrën më të thjeshtë të mundshme, me brisk, dhe ndoshta mendon se tanimë e ke përvetësuar ... Read More

Wenger: Jam i befasuar me atë që i ka ndodhur Casillasit

02/05/2019

Arsene Wenger ka thënë fjalët më të mira të mundshme për Iker Casillas, pasi ky i fundit po trajtohet në spital pas një sulmi në ... Read More

Ajax – Barcelona në finale? Ky është komenti i De Jong

19/04/2019

Frenkie De Jong nuk do të kishte problem të përballej me Barcelonën në një finale të mundshme në Ligën e Kampionëve. Mesfushori i talentuar po ... Read More

Situata me emigrantët në kufirin me Greqinë, e qetë

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T15:31:46+02:00 Vendi është e gatshme të përballet me një krizë të mundshme me emigrantët në kufirin jugor tha Ministrja e mbrojtjes, Radmilla Shekerinska. Ajo ... Read More

Barcelona – Atletico, këto janë formacionet e mundshme të super derbit në La Liga

06/04/2019

Barcelona – Atletico, këto janë formacionet e mundshme të super derbit në La Liga Në elitën e futbollit spanjoll këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros ... Read More

Kancelari austriak: Nuk ka zgjidhje për Kosovën pa mbështetjen e fuqive të mëdha

03/04/2019

Kancelari austriak Sebastian Kurz tha se çdo zgjidhje e mundshme për problemin e Kosovës duhet të mbështetet nga fuqitë e mëdha, veçanërisht anëtarët e përhershëm ... Read More

Mesazhi i Solskjaer për Realin dhe Barçën: “Dua ta ndërtoj Unitedin tim rreth Pogbas dhe Rashfordit”

30/03/2019

Ole Gunnar Solskjaer i ka kërkuar drejtuesve të Manchester United që të refuzojnë çdo ofertë të mundshme për Paul Pogban dhe Marcus Rashfordin.Mesfushori francez, Paul ... Read More

Spanja dhe Italia nuk gabojnë, e nisin rrugën drejt Evropianit me fitore

23/03/2019

Kombëtarja e Spanjës dhe ajo e Italisë e kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020.Spanja siguroi ... Read More

Guillermo Amor i Barcës: United skuadër e madhe, do të luajmë dy finale kundër tyre

15/03/2019

Tashmë dihen edhe çiftet e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, por edhe të gjysmëfinaleve të mundshme të këtij viti. Barcelona do të kërkojë që të ... Read More

Rakitic ia mbyll dyert ekipeve të interesuara: Jam i lumtur te Barcelona  

01/03/2019

Ivan Rakitic ka hedhur poshtë thashethemet që flasin për një lëvizje të mundshme te Interi ose tek ndonjë skuadër tjetër, duke këmbëngulur se Barcelona është ... Read More

Edhe Guardiolas nuk i beson syve se çfarë rasti për gol lëshoi Aguero, por nuk kaloi shumë dhe argjentinasi ia dëshmoi të kundërtën

10/02/2019

Manchester City e filloi në mënyrën më të mirë të mundshme ndeshjen kundër Chelseat në Ligën Premier. Goli i parë në takim erdhi në minutën ... Read More