Tag: mungesën

Ju bien flokët, ju mpihen duart apo keni ngërçe në stomak, lexo çka po ndodh me trupin tënd

10/06/2019

Mënyra e sotme e ushqimit lehtë mund të çojë deri në mungesën e vitaminave në organizëm, qoftë të mos hani sasi të mjaftueshme të artikujve ... Read More

Atalanta shfrytëzon mungesën e motivimit tek Napoli, merr tri pikë të arta në garën për top katërshe

22/04/2019

Atalanta shfrytëzon mungesën e motivimit tek Napoli, merr tri pikë të arta në garën për top katërshe Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e xhiros ... Read More

Mbappe nuk shfrytëzon mungesën e Messi – Ja si duket gara për ‘Këpucën e Artë’

15/04/2019

Mbappe nuk shfrytëzon mungesën e Messi – Ja si duket gara për ‘Këpucën e Artë’ Gara për ‘Këpucën e Artë’ do të jetë shumë interesante ... Read More

Vendi ka nevojë për më shumë gra në politikë

19/03/2019

Problemi i Kosovës në implementimin e ligjeve po reflekton edhe në mungesën e grave në vendimmarrje dhe përkundër kornizës të mirë ligjore për barazi gjinore, ... Read More

Kreu i Komisionit të Venecias: Mungesa e Gjykatës Kushtetuesë në Shqipëri ka bërë të miratohen ligje antikushtetuese

18/03/2019

President i Komisionit të Venecias, Gianni Buquiçhio, ka komentuar mungesën e Gjykatës Kushtetuese në Shqipëri. Buquiçho ka thënë se nga ky vakum përfiton Qeveria e ... Read More

Rajone të shumta në vend përballen me mungesën e gjinekologëve (video)

26/02/2019

Rajone të shumta në vend përballen me mungesën e gjinekologëve. Edhe atje ku për momentin ka gjinekolog, problemi është se së shpejti do të dalin ... Read More

Mbappe i hidhëruar me mos interesimin e Realit

23/01/2019

Sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe është i habitur për mungesën e interesimit të Real Madridit. Kur u largua nga Monaco, sulmuesi francez kishte refuzuar një ... Read More

Arsenali jep njoftimet e fundit rreth lëndimeve – Mustafi kthehet këtë javë, Mkhitaryan mungon një muaj e gjysmë

24/12/2018

Arsenali ka japë përditësimet e fundit në lidhje me lëndimet dhe mungesën e disa prej futbollistëve të tyre. Klubi londinez është njëri nga klubet me ... Read More

Vidal i frustruar me rolin e tij te Barcelona

21/12/2018

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, ka pranuar se ai është thellësisht i frustruar me mungesën e minutazhit. Mesfushori 31 vjeçar ju bashkua Barcelonës gjatë kësaj ... Read More

Zyrtarja e PSD-së hedhë dyshime për mungesën e Albin Kurtit në seancën kundër Thaçit

02/11/2018

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi, ka hedhur dyshime për mungesën e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit, në seancën ku diskutohej mundësia për votimin ... Read More

Kusari-Lila: Pushteti ta bëjë kuorumin ose të shkojmë në zgjedhje të reja

25/10/2018

Deputetja opozitare nga Alternativa, Mimoza Kusari-Lila, duke komentuar mungesën e kuorumit për të kaluar projektligjet në Kuvendin e Kosovës, ka thënë për gazetën “Epoka e ... Read More

Kuvendi në pauzë deri në ora 15:00

15/10/2018

Seanca e së hënës ndonëse filloi me mungesën e dy partive opozitare Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Lëvizja Vetëvendosje (VV), ajo më pas ka ... Read More