Tag: mungojë

Galaxy S11 do ti mungojë një detaj “premium” por askush nuk ka për tu ankuar

19/11/2019

Ky dizajn flagshipi me shumë gjasa do të mungojë në Galaxy S11. Sipas burimeve të industrisë, Galaxy S11 nuk do të ketë ekran me pjesët ... Read More

E gjithë vëmendja te Oriola Marashi, tregon shumë nga Venezia

21/04/2019

Nuk ka pasur se si të mungojë një foto provokative e Oriola Marashit nga Venezia e Italisë. Oriola Marashi po shijon maksimalisht udhëtimin e saj ... Read More

Ramos i lënduar, ja sa do t’i mungojë Real Madridit

12/04/2019

Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka pësuar një lëndim dhe do t’i mungojë skuadrës së Real Madrid në ndeshjet e ardhshme. Ramos ka dëmtuar ... Read More

Interi e humb mbrojtësin kryesor për derbin me Lazion

27/03/2019

Interi ka konfirmuar se Stefan de Vrij do të mungojë në ndeshjen e ardhshme të zikaltërve kundër Lazios në Serie A, për shkak të një ... Read More

Maroku i kërkon shpjegim Argjentinës se përse mungon Messi

25/03/2019

Federata e Futbollit e Argjentinës i ka kërkuar Argjentinës të shpjegojë përse Lionel Messi do të mungojë në ndeshjen miqësore të martën mes këtyre dy ... Read More

Xherdan Shaqiri do të mungojë në dy ndeshjet e Zvicrës

18/03/2019

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri, do të mungojë në dy ndeshjet që Zvicra i zhvillon brenda këtyre ditëve. Ai ka një inflamacion në ije dhe do ... Read More

Luis Suarez do t’i mungojë dy javë Barcelonës

18/03/2019

Luis Suarez do t’i mungojë dy javë fushave të blerta për shkak të dëmtimit të këmbës në fitoren kundër Real Betisit (4:1). Sipas njoftimit të ... Read More

Publikohet lista e plotë e lojtarëve të Juves për ndeshjen ndaj Atleticos

11/03/2019

Douglas Costa do t’i mungojë Juventusit në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve kundër Atletico Madridit. Zonja e Vjetër është nikoqire ... Read More

UEFA zyrtarisht hap hetim për kartonin e verdhë të Ramosit ndaj Ajaxit

26/02/2019

Sergio Ramos do të mungojë në ndeshjen kthyese që Real Madridi do ta zhvillojë ndaj Ajaxit shkaku i kartonëve, por ai është futur në procedurë ... Read More

Lëndohet Messi, mund të mungojë në El Clasico ndaj Real Madridit?

02/02/2019

Lionel Messi ka pësuar një lëndim të lehtë ndaj Valencias dhe mund të mungojë në ndeshjen e Copa del Rey ndaj Real Madridit. Barazimi 2-2 ... Read More

Higuain mund të mungojë në Superkupën e Italisë kundër Juventusit?

15/01/2019

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain, mund të mungojë në ndeshjen e Superkupës së Italisë kundër Juventusit, pasi mund ta kompletojë transferimin te Chelsea.  Sipas Sky ... Read More