Tag: mungonte

Maska me logo, deputetë të ‘pabindur’/ Ja çfarë nuk u pa ditën e sotme në Parlament

22/10/2020

Nuk kishte sesi të mungonte as këtë të enjte, parada e deputetëve në hyrje të Kuvendit. Natyrisht që veç veshjes që kanë zgjedhur, këtë herë ... Read More

Moderatorja feston sot ditëlindjen, Isli Islami e surprizon në emision: Të duam shumë

21/07/2020

Moderatorja Ori Nebijaj feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga miku i saj i zemrës ... Read More

“Ditët më të lumtura të jetës sonë”, ja si e uron Sara Hoxha Ledrin për ditëlindje

10/07/2020

Ledri Vula feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungontë një urim plot ndjenjë nga gjysma e tij më e mirë. Sara Hoxha ... Read More

Elita Rudi feston ditëlindjen, Gjiko i bën urimin e veçantë (Pamje nga festa)

28/06/2020

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte mes urimeve të shumta dhe urimi i bashkëshortit ... Read More

Vetëm 21 vjeçare, por ka vizituar afër 200 vende të botës

07/06/2019

 Një rekord i ri botëror. Më 31 maj, vajza nga Kalifornia vizitoi vendin e fundit që i mungonte, Korenë e Veriut. Lexie u bë personi ... Read More

Historia e bakllavasë

04/06/2019

Atmosfera e festave do të ishte shumë çalamane nëse do të mungonte më e pa munguara, simboli e miti i festimeve, bakllavaja.Fjala bakllava e ka ... Read More

Kapen mallra pa datë prodhimi, dyshohet për kontrabandë

01/03/2019

Inspektorati i Komunës së Ferizajt ka sekuestruar mallra që u mungonte data e prodhimit, për të cilat dyshohej se ishin duke u kontrabanduar. Sot, rreth ... Read More

Xiaomi nuk do të lansoj një telefon të palosshëm së shpejti

01/03/2019

Në MWC 2019, Xiaomi lansoi disa telefona të rinj si Mi 9 dhe Mi Mix 3 5G. Megjithatë, nëse do të mungonte një lloj pajisjeje ... Read More

Higuain mungon në foton e ekipit, shtohen thashethemet për largimin e tij

16/01/2019

Gonzalo Higuain ishte i vetmi lojtar që mungonte në fotot e ekipit të Milanit për Superkupë. Spekulimet janë në rritje se ai është rrugës drejt ... Read More