Tag: Murphy

Çiklisti nuk e zuri kthesën dhe u rrotullua në një mur, qeni që ishte aty nuk e bëri asnjë lëvizje (Video)

18/04/2019

Ricky Murphy nuk e kishte llogaritur mirë kthesën në një rrugë të Anglisë, duke bërë që të përplasej dhe të rrotullohej në një mur të ... Read More

Vizitorja e burgut të kthyer në muze, e tmerruar me fotografinë ku shfaqet ‘fantazma me uniformë’ (Foto)

24/02/2019

Sarah Murphy ishte bashkë me familjarë, duke vizituar një burg të kthyer në muze, që ndodhet në Belfast të Irlandës. Derisa vizitonte qelitë e vjetra, ... Read More

Eddie Murphy bëhet baba për herë të dhjetë

04/12/2018

Eddie Murphy është bërë për herë të dhjetë baba i një fëmije të sapolindur. Aktori i filmit, “The Nutty Professor” dhe bashkëshortja 39-vjeçare, Paige Butcher ... Read More

Eddie Murphy fejohet me Paige Butcher para lindjes së fëmiut të dhjetë

30/09/2018

Eddie Murphy është fejuar me të dashurën e tij shtatzënë, Paige Butcher. Aktori i “Coming to Marica” u ul në gjunjë një javë pasi u ... Read More

Eddie Murphy fejohet me Paige Butcher para lindjes së fëmiut të dhjetë

30/09/2018

Eddie Murphy është fejuar me të dashurën e tij shtatzënë, Paige Butcher. Aktori i “Coming to Marica” u ul në gjunjë një javë pasi u ... Read More

Eddie Murphy konfirmon fejesën me të dashurën e tij shtatzënë, Paige Butcher

29/09/2018

Eddie Murphy është fejuar me të dashurën e tij shtatzënë, Paige Butcher. Përfaqësuesi për media i aktorit 57-vjeçar e konfirmoi lajmin për UsWeekly të premten, ... Read More