Tag: Mustafi

U votua si mbrojtësi i dytë më i keq në botë, vjen reagimi i Mustafit

08/10/2019

20:23 | 8 Tetor 2019 20:23 | 8 Tetor 2019 Shkodran Mustafi nuk e ka marrë aspak parasysh sondazhin e Marca, ku është votuar si ... Read More

Mustafi i hapur për largimin nga Arsenal

22/09/2019

11:44 | 09/22/2019 Shkodran Mustafi mund të mos e ketë të gjatë aventurën e tij tek Arsenal. Mbrojtësi me prejardhje shqiptare nuk ka pasur paraqitjet ... Read More

Milan kërkon Mustafin si zëvendësues të Zapata

17/05/2019

22:29 | 05/17/2019 Mbrojtësi me prejardhje shqiptare, Shkodran Mustafi, po kërkohet nga skuadra e madhe evropiane, Milano. Reprezentuesi i Gjermanisë nuk ka pasur një sezon ... Read More

Arsenal e gjen zëvendësuesin e Mustafit te Barcelona

25/04/2019

Shkodran Mustafi po e shijon sezonit e fundit te Arsenal. Arsenal do ta shet Shkodran Mustafin në afatin kalimtar të kësaj vere. Skuadra londineze tashmë ... Read More

Tifozi i Arsenalit ‘dëshmon’ se Mustafi është më i mirë se Van Dijk

24/04/2019

Shkodran Mustafi është duke u kritikuar jashtë mase në këtë sezon te Arsenal. Shkodran Mustafi bëri disa gabime në ndeshjet e këtij sezoni, duke u ... Read More

500 nënshkrime për ta futur Shkodran Mustafin në burg

22/04/2019

Shkodran Mustafi po kalon nëpër një sezon të tmerrshëm. Shkodran Mustafi është duke u kritikuar shumë për sezonin më të dobët në karrierën e tij. ... Read More

Të zhgënjyer me Mustafin, tifozi ia publikon një video me gabimet më të mëdha

05/04/2019

Të zhgënjyer me Mustafin, tifozi ia publikon një video me gabimet më të mëdha Shkodran Mustafi nuk pëlqehet nga shumë tifozë të Arsenalit, të cilët ... Read More

Gabimi i madh i Mustafit që rezultoi me gol kundër Arsenalit

27/03/2019

Unai Emery mund të ketë mbetur i habitur pas gabimit që e bëri Shkodran Mustafi në ndeshjen miqësore kundër Al-Nasr.Arsenali udhëtoi për në Dubai të ... Read More

Arsenal – Bate Borisov, formacionet e mundshme: Xhaka dhe Mustafi pritet të jenë titullar

21/02/2019

Dyshja shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi pritet ta nisin ndeshjen ndaj Bate Borisovic nga minuta e parë. Arsenali është nikoqir i Bates në ndeshjen ... Read More

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë

24/01/2019

Futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi, është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Vjosa janë bërë prindër fëmiut të dytë, të gjinisë mashkullore. Në ... Read More