Tag: Nabil

Katastrofë për Napolin, s’e transferon as Jamesin e as Fekirin

21/07/2019

23:03 | 07/21/2019 Napoli mund të jetë jashtë garës për James Rodriguez dhe Nabil Fekir nëse lajmet e fundit duhet të besohen. James ka qenë ... Read More

Real synon transferimin e Fekir, gati oferta e lartë në drejtim të Lyonit

16/03/2019

Nabil Fekir është njëri nga lojtarët më të kërkuar në Evropë. Mesfushori francez ka shkëlqyer me fanellën e Lyonit në tri vitet e fundit si ... Read More

Fekir: Messi më i miri në botë

12/03/2019

Ndeshja e parë mes Lyonit dhe Barcelonës në 1/8 e finales ka përfunduar me rezultat 0-0 dhe Nabil Fekir është i vetëdijshëm që kualifikimi në ... Read More

Nabil Fekir shihet si zëvendësues i Eden Hazardit

21/02/2019

Chelsea janë të gatshëm për të rritur ndjekjen e sulmuesit të Lyonit, Nabil Fekir. The Blues kanë bërë kërkesë për transferimin e lojtarit gjatë afatit ... Read More