Tag: Nara

Largimi i Icardit nga Italia/ Wanda Nara: Ne femrat kemi shqisën e gjashtë…

06/01/2020

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së Mauri Ikardi ,Uanda Nara tregon prapaskenat e largimit të futbollisti argjentinas nga Interi drejt kryeqytetit francez. Në një ... Read More

Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit

01/05/2019

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka folur rreth të ardhmes së klientit të saj. Wanda e ka pranuar se ajo është e pasigurt për ... Read More

Nara tregon planet e Icardi për të ardhmen

19/04/2019

E dashura dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardi, Wanda Nara, ka zbuluar planet e argjentinasit për të ardhmen. Sipas Nara, i dashuri i tij nuk ... Read More

Në fillet e lidhjes, Mauro Icardi kishte kontaktuar edhe me femra tjera pos Wanda Naras

20/03/2019

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë një prej çifteve më të popullarizuara në botën e futbollit, ndërsa së fundmi ka dalë në dritë një ngjarje ... Read More

Wanda mohon shkrimet e mediumeve për kushtëzimet në lidhje me rikthimin e Icardit, lojtari të mërkurën teste

19/02/2019

Wanda Nara i ka mohuar pretendimin e Gazzetta dello Sport se ajo e ka kërcënuar Interin, duke kërkuar që Mauro Icardit t’i kthehet  mbrapa shiriti ... Read More

Wanda Nara fillon të qajë në emision, ndërsa telefonon Marotta: Kemi besim të plotë te Icardi, së shpejti takimi për rinovimin e kontratës

18/02/2019

Wanda Nara ka qenë e ftuar në emision ‘Tiki Taka’ për të folur rreth situatës së burrit të saj Mauro Icardit. Interi ka marrë vendim ... Read More

Wanda thërret Interin: Jemi në pritje të telefonatës, Icardi do të rinovojë 100 për qind

21/01/2019

Gruaja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, është kthyer edhe një herë të flasë për të ardhmen e argjentinasit, por këtë herë me tone ... Read More

Interi takohet të premten me agjentin e Icardit për rinovimin e kontratës

17/01/2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, njoftohet se do të takohet nesër (e premte) me drejtuesit e Interit për bisedime rreth kontratës së ... Read More

Gruaja e Icardit i konfirmon zërat për mos rinovimin e kontratës: Jemi shumë larg me Interin, katër klube e duan

09/01/2019

Wanda Nara e ka konfirmuar se marrëveshja mes klubit dhe burrit të tij Mauro Icardi, është ende larg, ndërsa ka shtuar se katër klube e ... Read More