Tag: natën

Kur urinimi i shpeshtë është shenjë alarmi?

09/12/2018

Zgjoheni më shumë se dy herë natën për të shkuar në banjë, mbase keni problem serioz, kërkoni këshillën e mjekut. Nxitja për të urinuar di ... Read More

Mbrëmje e befasive në NBA, humbasin favoritët

08/12/2018

Skuadrat favorite në NBA nuk kanë arritur të marrin fitore natën e mbrëmshme. Toronto Raptors është mposhtur në udhëtim tek Brooklyn Nets pas vazhdimeve me ... Read More

Adrian Morina dhe Ylber Bardhi marrin çmimin kryesor në “Prishtina International Theater Festival”

06/12/2018

Ka përmbyllur edicionin e dytë në natën e së mërkurës Festivali Ndërkombëtar i teatrove, “Prishtina International Theater Festival – PITF 2018”. Ky edicion ka zgjatur ... Read More

Majlinda del me letër publike ndaj Majkit: Roanin po e rris me këngët e tua, mos ia prish fëmijërinë

05/12/2018

Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka. Dyshja që janë ... Read More

Gjorçev: Shqiptarët çdo ditë e më shumë të dëshpëruar nga Qeveria Zaev

01/12/2018

1 Dhjetor 2018 / 14:54 Pas incidentit të armatosur i cili ka ndodhur natën e kaluar në qytetin e Tetovës, ka reaguar edhe deputeti i ... Read More

Zaevi u takua me Mitko Jançevin dhe Nikola Todorovin?

26/11/2018

26 Nëntor 2018 / 20:02 Kryeministri Zoran Zaev në natën e së shtunës në Strumicë pati një takim jozyrtar me ish-ministrin e Shëndetësisë Nikolla Todorov ... Read More

Ngulitje, bllokada dhe pikë vendimtare, aksionet më të mirë të mbrëmjes në NBA

26/11/2018

Janë zhvilluar tetë ndeshje natën e mbrëmshme në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA. Los Angeles Lakers ka pësuar humbje befasuese në ... Read More

Nga bllokada e Towns tek ngulitja e Anthony Davis, top 10 aksionet më të mira në NBA

17/11/2018

Ndeshje mjaftë interesante janë zhvilluar në NBA në natën e mbrëmshme. Padyshim që derbi ishte mes Boston Celtics dhe Toronto Raptors e që i takoi ... Read More

Shënime vendimtare, ngulitje të papara dhe bllokada fantastike, aksionet më të mira të mbrëmjes në NBA

11/11/2018

Nuk kanë munguar as natën e mbrëmshme aksionet spektakolare në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA. NBA në YouTube ka zgjedhur 10 ... Read More

Provat e policisë për armën dhe drogën në veturën e djalit të Shpend Maxhunit

23/10/2018

Shumë faqe raporte kanë përshkruar veprimet e policisë natën e 12 tetorit, kur Shpëtim Maxhuni, djali i shefit të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI) Shpend ... Read More

Qielli “shndrit” Kaliforninë, dikush mendoi se erdhën jashtëtokësorët – por ishte krejt diçka tjetër (Video)

08/10/2018

Banorët në të gjithë Kaliforninë ishin të hutuar dhe të frikësuar natën e së dielës, teksa një objekt i çuditshëm ndezi qiellin. E teksa me ... Read More

Childish Gambino detyrohet ta përfundojë para kohe koncertin pasi theu këmbën

25/09/2018

Childish Gambino, i njohur si Donald Glover, la koncertin e tij në Dallas Airlines Center natën e së martës mbrëma, pasi kishte pësuar një dëmtim ... Read More