Tag: natyrshme

Disa mënyra për të menaxhuar ankthin

05/11/2019

Ankthi është përgjigja e natyrshme e trupit ndaj stresit. Kur zemra fillon të rrahë më shpejt dhe duart nisin të djersijnë, këto s’janë gjë tjetër ... Read More

Hiqni pikat e moshës, rrudhat, pikat e zeza, yndyrën e tepërt ne fytyrë dhe zbardhni lëkurën tuaj në një javë

16/08/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një mënyrë super të natyrshme për të marrë lëkurë të butë, të përsosur. Është një maskë shtëpie ... Read More

Katër perimet që duhet t’i konsumoni për eliminimin e yndyrave

24/06/2019

Mos prit më gjatë dhe elimino yndyrën e akumuluar në mënyrë të natyrshme dhe pa rreziqe për shëndetin tënd.Në këtë artikull ju paraqesim perimet që ... Read More

Cardi B si ‘perlë’ në “Grammy Awards”, u deshën pesë veta ta ndihmojnë me fustanin gjatë parakalimit në tapetin e kuq

11/02/2019

Ajo është një nga yjet më të mëdhenj të muzikës së momentit. Pra, është e natyrshme që Cardi B mendoi një paraqitje më ekstravagente për ... Read More