Tag: ndaj

I shënoi gol Milanit, kjo është deklarata e shqiptarit Marash Kumbullës

27/10/2020

Kumbulla flet pas golit vendimtar të shënuar ndaj Milanit. Pas golit ndaj Young Boys që i dha fitoren Romës në ndeshjen e parë në grupe ... Read More

Khabib flet pas titullit: Alhamdulillah, Zoti më dha gjithçka – bëhu i afërt me prindërit sepse të nesërmes nuk i dihet

25/10/2020

Khabib Nurmagomedov fitoi ndaj Justin Gaethje në natën e UFC 254 dhe kështu vazhdoi të jetë kampion i padiskutueshëm në kategorinë e peshave të lehta. ... Read More

Barcelona 1:3 Real Madrid, kështu u notuan lojtarët

24/10/2020

Real Madrid kanë shënuar fitore me rezultatin 1:3 ndaj Barcelonës. ‘El Clascio’ i ka takuar ‘Mbretërve’ të Madridit, të cilët në ‘Camp Nou’ arritën të ... Read More

Real Madrid triumfon ndaj Barcelonës në Camp Nou dhe bëhet lider në La Liga

24/10/2020

Real Madridi fiton me spektakël ndaj Barcelonës në Camp Nou dhe bëhet lider në La Liga. Real Madridi ka arritur të mposht Barcelonën me rezultat ... Read More

Drita rikthehet te fitorja, fiton me rezultat të thellë ndaj Drenicës

24/10/2020

Kampioni rikthehet te fitorja, fiton me rezultat të thellë ndaj Drenicës. Drita është rikthyer te fitorja pas asaj humbje nga Ballkani në mesjavë 2-0. Kampioni ... Read More

Pioli me ndyrshimin të madh në formacion, po mendon të aktivizojë 5 futbollistë që nuk ishin titullar ndaj Interit

22/10/2020

Ndryshim total! Pioli po mendon të aktivizojë 5 futbollistë që nuk ishin titullar ndaj Interit. Milani rikthehet të luajë grupet e Europa League, pasi hera ... Read More

Messi e bën sefte me gol në Ligën e Kampionëve, Barcelona mposht Ferencevaros

21/10/2020

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Ferencevaros. Barca e ka mposhtur me rezultat 5-1 Ferencevarosin për ta marrë kryesimin në grupin G dhe dalë para Juventusit ... Read More

Koronavirusi i djeg ëndrrën, Myrto Uzuni humbet duelin me Lionel Mesin në “Kamp Nou”

19/10/2020

Myrto Uzuni i pafat! Sulmuesi i Kombëtares, nuk do të jetë i gatshëm në sfidën e nesërme ndaj Barcelonës në “Kamp Nou”, pasi ka rezultuar ... Read More

“Si baba”/ Ç’na panë sytë? Gjysmë të zhveshur, Ledri publikon foton më të veçantë me Sarën dhe jep lajmin…

09/10/2020

Ledri Vula po e pret me padurim për t’u bërë baba… Ndaj dhe për këtë fakt, neswr këngëtari do të publikojë këngën “Si baba”! Plot ... Read More

Enxhi Nasufi  shpërthen ndaj kolegëve: Boll na hapët barkun me firmën e mbathjeve

18/09/2020

Këngëtarja Enxhi Nasufi ka shpërthyer në kritika ndaj kolegëve të saj, duke u shprehur se reklamojnë vetëm firmën e mbathjeve dhe nuk kanë zë për ... Read More

Armenia e më pas Gjibraltari, FSHF bën publike axhendën e miqësoreve të Kombëtares

14/09/2020

Shqipëria do të përballet në një miqësore më 7 Tetor ndaj Armenisë, ndeshje kjo që do të duhet të rregullojnë imazhin pas humbjes me Lituaninë. ... Read More

Dogjën flamurin grek në Kosovë, Gjilani dënon aktin e tifozëve: Jo e hijshme

28/08/2020

FK Gjilani ka dënuër aktin e tifozëve të saj që para ndeshjes ndaj qipriotëve të APOEL vendosën të djegin flamurin grek në Prishtinë. Gjilani thotë ... Read More