Tag: ndal

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

13/08/2020

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite ... Read More

Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

09/06/2020

Demi Rose nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën në fotot e fundit. Ajo nuk ndal pozat e nxehta në rrjetet sociale, duke tërbuar kështu ... Read More

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

11/10/2019

Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me fansat lokalë. Pagëzimi u mbajt në Holy Echmiadzin, katedralja ... Read More

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

21/09/2019

22:32 | 09/21/2019 Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet. Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ... Read More

‘Pse je me to’ kënga e re nga Yll Limani

24/08/2019

16:31 | 08/24/2019 Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor. Yll Limani nuk ka ndërmend të ndal hovin e tij, artisti sapo ka publikuar ... Read More

Man City përgatit 100 milionë euro për super mesfushorin

30/04/2019

Skuadra e Manchester City nuk e ka ndërmend të ndal përforcimet, përkundër fondit të jashtëzakonshëm të lojtarëve në skuadër. Pep Guardiola dëshiron që mesfusha të ... Read More

Rita Ora nis përgatitjet për “Met Gala”

29/04/2019

Ani pse është shumë e zënë me turne, Rita nuk e ndal asnjëherë aktivitetin fizik në palestër. Rita Ora ka publikuar një fotografi në Instagram, ... Read More

Ish lojtari i Man City tregon çfarë mund ta ndal skuadrën e Guardiolas në garën për titull

26/04/2019

Ish lojtari i Man City tregon çfarë mund ta ndal skuadrën e Guardiolas në garën për titull Qendër mbrojtësi i pensionuar i cili ishte paraqitur ... Read More

Basha: Fund fenomenit Edi Rama

07/04/2019

Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal paraditen e kësaj të diele në Rrogozhinë në një takim me mbështetësit e Partisë Demokratike. Në fjalën e tij, Basha ... Read More

Liverpooli ngec prapa, nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Evertoni

03/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Evertoni ka arrit të ndal Liverpoolin në Ligën Premier me rezultat 0-0 në Goodison Park. Reds ishin ... Read More

Fjalimi i Zaevit në Kongresin e 23-të të LSDM-së (video)

03/03/2019

3 Mars 2019 / 12:34 Gjatë fjalimit të tij krahas politikës Zaev u ndal edhe në çështjet ekonomike, duke nënvizuar se energjia për vitin 2019 ... Read More

Zjarr në Veternik të Prishtinës

21/02/2019

Ekipet e zjarrfikësve kanë njoftuar se nuk është zjarr serioz dhe se ekipet kanë ndal në vendin e ngjarjes dhe janë duke e shuar zjarrin, ... Read More