Tag: ndalet

Era Istrefi nis xhirimet për këngën e re, kështu duket

30/04/2019

Era Istrefi nuk ndalet së punuari këngë të reja. Era Istrefi ka nisur xhirimet për këngën e re, ndërsa për ndjekësit ka treguar se si ... Read More

Man City i mposht skuadrat e mëdha për super lojtarin

24/04/2019

Manchester City nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime as në verë. Edhe pse rrezikohet nga FIFA për shkak të shkeljes së rregullit financiar, ... Read More

PSG po e transferon yllin e Dortmundit

16/04/2019

PSG nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime. Edhe pse rrezikohet nga dënimi i FIFA-s për shkelje të rregullit financiar, PSG është duke tentuar ... Read More

Tuna thotë në videon e re se tash “Krejt mu kanë përzi”

18/03/2019

Duket se këngëtarja shkupjane nuk do të ndalet së publikuari të gjitha këngët e albumit “Fortuna”. Ajo gjatë ditës së sotme solli tre video këngët ... Read More

Tuna nuk po ndalet, sjell edhe videon e këngës “Plagë”

18/03/2019

Altuna Sejdi duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me videot e reja. Brenda disa orëve solli dy video të këngëve që janë pjesë ... Read More

Tuna sjell baladën me Yll Limanin, “A don hala”

18/03/2019

Tuna duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me videokënga të reja. Altuna Sejdiu pak orë më parë solli këngën “Ti m’ke zemër”, por ... Read More

Kastro i pandalshëm, paralajmëron videkolipin e ri

15/03/2019

Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të ... Read More

Tayna së shpejti me këngë të re, shfaqet atraktive nga xhirimet

09/03/2019

Reperja e re Tayna duket se nuk po ndalet në aspektin e prurjeve të reja muzikore. Javë më parë, ajo publikoi këngën e saj më ... Read More

Derbi mes Prishtinës dhe Feronikelit përfundon baras

06/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Pas katër fitoreve radhazi Feronikeli ndalet nga Prishtina me rezultat 1-1 në ndeshjen në kuadër të derbit ... Read More

Finalisti i parë i Copa del Rey do të dihet në Santiago Bernabeu: Pesë përparësitë dhe mangësitë e Realit dhe Barçës

27/02/2019

Sot, të gjithë sytë e futbolldashësve do të shikojnë kah Spanja. Për 90-të minuta bota ndalet pasi që miliona njerëz do të jenë nën ethet ... Read More

Netflix me film biografik për Hulk Hoganin

22/02/2019

Platforma televizive amerikane nuk po ndalet së prodhuari filma me rrëfime reale. Filmi i ri biografik i prodhuar nga Netflix në qendër të vëmendjes do ... Read More

Nuk ka të ndalur blerja e makinave luksoze me paratë e popullit

27/01/2019

27 Janar 2019 / 15:14 Trendi i blerjes së makinave të shtrenjta me para të popullit nuk ndalet. Komuna e vogël e Vasilevës në lizing ... Read More