Tag: ndan

Vjehrra feston ditëlindjen, Jona Spahiu i bën urimin e veçantë: Fati më ka përkëdhelur, faleminderit që je në jetën time

06/05/2020

Moderatorja Jona Spahiu është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto apo video nga përditshmëria e saj. Sot është një ditë e ... Read More

Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

21/02/2020

Zaimina Vasjari është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ... Read More

 “Të dua”, “Unë jam bosi”/ Rudina Dembacaj tregon bisedën në WhatsApp me Mark Frrokun

23/01/2020

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina tashmë ndan me fansat jo vetëm fotot romantike të te dyve, por edhe biseda që çifti bën. Në ... Read More

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur 

29/04/2019

I dashuri i Duas ndan me ndjekësit momente nga banjo, shfaqet gjysmë i zhveshur  I dashuri i Dua Lipës është shfaqur gjysmë i zhveshur në ... Read More

Oriola Marashi provokon e veshur me të bardha

23/04/2019

Modelja shqiptare Oriola Marashi ndan me ndjekësit disa imazhe nga pushimet. Oriola Marashi i ka ndarë disa nga momentet e pushimeve të saj me ndjekësit ... Read More

Ariana Grande ndan një skenar “të tmerrshëm” të problemeve që ka me trurin

12/04/2019

Ariana Grande ndan një skenar “të tmerrshëm” të problemeve që ka me trurin Ariana Grande i dha fansave një paraqitje të shkurtër në përpjekjet e ... Read More

Ja çfarë ka në plan t’i bëjë ‘Apple’ shërbimit ‘iTunes’

11/04/2019

Apple po ndan funksionalitetin e muzikës, televizionit dhe radios nga iTunes. Developerët e njohur të Apple, Guilherme Rambo dhe Steve Troughton-Smith,l kanë verifikuar planet e ... Read More

Adrola Dushi: Jeta jonë reale është komplet tjetër gjë në krahasim me atë që shfaqim në rrjetet sociale

24/03/2019

Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare. Ndërsa sa herë ... Read More

“Kam pasur një familje shumë fanatike”, rrëfehet Adrola Dushi

24/03/2019

Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare.Adrola Dushi sa herë që shkel ... Read More

Bleona Qereti: Femrat janë si qeset e çajit, kurrë s’mund ta dish sa të fuqishme janë pa i futur në ujë të nxehtë

08/03/2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, është e njohur për fotografitë e shumta që ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Sot (e premte), ajo ... Read More

BE-ja, pa datë për hapjen e urës në Mitrovicë

07/01/2019

Ura kryesore e lumit Ibër, e cila qytetin e Mitrovicës e ndan në veri dhe në jug, ishte planifikuar të hapej për qarkullim të automjeteve ... Read More