Tag: ndarë

Edhe Alketa e ka kaluar COVID dhe prezantuesja ndan me miqtë këshillat e saj

20/10/2020

Duket se dhe Alketa e ka kaluar COVID dhe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Duke bërë thirrje për kujdes maksimal, moderatorja rrëfen eksperiencën ... Read More

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndahet nga jeta trajneri i shquar shkodran i Atletikës, Vildan Tufi

18/10/2020

Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare pas një sëmundje të rëndë, trajneri i shquar i Atletikës Vildan Tufi, njëkohësisht pedagog i Edukimit Fizik në ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzënë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Rrëfehet Afërdita Dreshaj: Burri nuk e besoi që isha shtatzanë, barku do të duket së shpejti

12/10/2020

Afërdita Dreshaj po shijon muajin e pestë të shtatzanisë dhe ka ndarë me miqtë detaje nga përjetimet e këtyre ditëve. Modelja ka zbuluar të gjithë ... Read More

Big Basta rrëfen pengesat e mëdha të familjes së tij: Djajtë donin të na digjnin

10/10/2020

Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, teksa rrëfen se ndihet i lumtur për vendimet që ka ... Read More

“Kë imitoj unë, largohet nga politika”/ Delinda Disha “parashikon” se Rama do t’i humbas zgjedhjet

08/10/2020

Delinda Disha ka ndarë me fansat e saj në Instagram një pyetësor, ku nuk kanë munguar as pyetjet rreth politikës. Në përgjigjen e saj, duket ... Read More

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e bebushit

05/10/2020

Afërdita Dreshaj ka ndarë një lajm të ëmbël me ndjekësit e saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë. Dy vite më parë, ... Read More

Brad Pitt në lidhje të re me modelen gjermane, ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën

27/08/2020

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë ndarë që prej vitet 2016, por duket se ende nuk po finalizojnë dot divorcin. Së fundmi, arsyeja ishte se ... Read More

Klaudia Pepa provon aktrimin, balerina zbulon filmin ku do të marrë pjesë

18/08/2020

Klaudia Pepa prej disa kohësh ka ndarë me fansat lajmet për projekte të reja, por pa zbuluar asgjë konkrete për çfarë bëhej fjalë.Vetëm pak orë ... Read More

Futbolli në zi, humb jetën arbitri shqiptar/ Përlot i biri: Do na mungosh shumë…

17/08/2020

Futbolli shqiptar në zi. Një ndër emrat më të spikatur të futbollit shqiptar është ndarë para kohe nga jeta. Sazan Velçani, ish-arbitri i njohur shqiptar ... Read More

“Ku e ke burrin”/ Armina Mevlani flet për shtyrjen e dasmës me Shkëlzen Berishën

11/08/2020

Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj virtual përgjigjet e pyetjeve që i kanë mbërritur në Instagramin e saj. E natyrisht që nuk kishte ... Read More

U përfolën se ishin ndarë/ Oriola Marashi rikthehet me Eros Grezdën

27/07/2020

Prej disa ditësh lajmi se Oriola dhe Erosi ishin ndarë u bë kryefjala e mediave rozë. Modelja u rikthye në Shqipëri pasi e kaloi karantinën ... Read More