Tag: ndarja

Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi ndjehet gati të krijojë familje: Do të doja një fëmijë

11/06/2020

Pak kohë më parë ndarja e Stresit dhe parntneres së tij Keisi bëri bujë të madhe në mediat rozë. Pas ndarjes Keisi u rikthye në ... Read More

“Dashuria është një lojë e humbur”, Stresi i dedikon një tjetër këngë Keisit

21/01/2020

Ndarja e reperit Stresi me partneren e tij Keisi, ka qënë mjaft e komentuar në showbiz-in shqiptar dhe jo vetëm. Ndarjet dhe ribashkimet e tyre ... Read More

U pajtua me Stresin?/ “Një femër duron shumë”, ja fotoja e Keisit që ngre dyshime

20/01/2020

Ndarja e reperit Stresi nga e fejuara e tij, Keisi ka qënë një ndër lajmet më të komentuara vetëm pak kohë më parë. Tashmë prej ... Read More

Haradinaj: Më thoshin “punë e kryer, mos humb kohë”, jam gëzuar që disa i lashë duarthatë (Video)

15/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ata që do të shtyjnë nga ndarja e Kosovës do të thellojnë edhe më tepër humbjen. Haradinaj, ... Read More

Cardi B qendra e vëmendjes, i del pjesa intime nga fustani i hapur

02/05/2019

Cardi B e ka zbuluar pjesën intime, me apo pa dashje mbrëmë në 'Billboard'. Mbrëmë është bërë ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards 2019”, shkruan ... Read More

Kjo është lista e plotë e fituesve të “Billboard Music Awards 2019”

02/05/2019

Mbrëmë është bërë ndarja e çmimeve “Billboard Music Awards 2019”. Mbrëmjen e djeshme në MGM Garden Arena në Las Vegas janë ndarë çmimet “Billboard Music ... Read More

SHSKUK demanton shifrat e vdekshmërisë në Klinikën Invazive

01/04/2019

Pretendimet se ndarja e njësisë së Kardiologjisë Invazive nga Kardiologjia dhe bartja e saj te Kardiokirurgjia ka ndikuar që për 15 përqind të rritet numri ... Read More

Instagram po e teston sistemin për shikimin e videove së bashku me miqtë virtualë (Foto)

08/03/2019

Ndarja e momenteve më të mira me miqtë virtualë, po bëhet gjithnjë e më e lehtë. Deri më tani, të gjithë kemi mundur ta shohim ... Read More

“Times”: Serbia në BE, pas njohjes së Kosovës

09/02/2019

Ndarja e Kosovës është një nga temat që ka ndezur shkëndija tensioni në rajonin e Ballkanit, teksa në mjediset politike flitet për një marrëveshje paraprake ... Read More

Rakiq: Jemi të shqetësuar, pas kërcënimit të Bahtirit me luftë

05/02/2019

Deklarata e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, se do të ketë luftë nëse ndodh ndarja e Mitrovicës, ka nxitur reagimin e kryetarit të Listës Serbe, ... Read More

Hoxhaj: Ndarja e korrigjimi i kufijve nuk janë në tavolinë

11/01/2019

Ndarja e Kosovës apo korrigjimi i kufijve për një kohë ishte temë shumë e përfolur dhe e kritikuar, një gjë që ishte propozuar nga presidenti ... Read More

VMRO-ja akuza për fondet ndaj komunave

25/11/2018

25 Nëntor 2018 / 14:45 VMRO DPMNE vlerëson ndarja e parave për komunat për shlyerjen e borxheve të tyre, është proces i dyshimtë, mundëson kriter ... Read More