Tag: ndarje

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen dorë për dore në Tiranë

15/05/2019

19:49 | 15 Maj 2019 19:49 | 15 Maj 2019 Fotografia po bën xhiro në rrjet. 6 vite bashkë, u duk se përfunduan në ndarje ... Read More

Fusha e futbollit që shtrihet në dy shtete

02/05/2019

Shënimet e kufijve mes vendeve fqinje gjithmonë jo rrallë herë kanë sjellë ndarje interesante të vendeve që ndodhën pranë kufijve. I njëjtë është rasti edhe ... Read More

Kënga “Ma Jolie” dedikim? Gent Fatali tregon të vërtetën

14/04/2019

Kënga e fundit e Gent Fatalit flet për ndarje ku kujtohen momentet më të bukura në lidhje, ai tregon se a është dedikim ky projekt. ... Read More

Këto gjëra ua dëmtojnë lidhjen më shumë se tradhtia

31/03/2019

Disa nga gjërat më të këqija që çojnë në një ndarje nuk përfshijnë gjithnjë tradhtinë, por janë të vogla e të rrezikshme.GënjeshtratFshehja e gjërave ose ... Read More

Young Zerka sjell projektin e ri “Ting Ting”

15/03/2019

Vetëm një ditë pas spekulimeve për ndarje, Young Zerka ka sjellë projekti e ri. Kënga është bahskëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo. Titulli i projektit ... Read More

Hadise akuzohet se po shkatërron romancën e Murat Bozit dhe Asli Enverit

11/02/2019

Murat Boz dhe Asli Enveri tashmë kanë rinisur romancën e tyre pas një ndarje njëvjeçare. Këngëtari dhe aktorja me prejardhje shqiptare ishin ndarë në vitin ... Read More

Limaj: Kosova nuk do të jetë siç ishte deri tash

05/01/2019

Kosova do të respektohet si të gjitha shtetet e tjera dhe do të jap mesazhin se nuk do të ketë ndarje. Kështu bën të ditur ... Read More

Grafit me hartën e Kosovës në Beograd – nuk ka ndarje

04/11/2018

Një grafit me hartën e Kosovës ku shkruan “Nuk ka ndarje”, është vizatuar sot në qendër të Beogradit. Së fundit është duke u diskutuar për ... Read More

Haradinaj: Ideja për shkëmbim territoresh ka vdekur

08/10/2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se ideja për shkëmbim apo ndarje të territoreve ka vdekur, dhe për këtë ai ka shprehur edhe ngushëllimet ... Read More

Krizë e Barcelonës edhe brenda skuadrës, Messi dhe Pique nuk flasin njëri me tjetrin

02/10/2018

Ekziston një ndarje e plotë në marrëdhëniet mes Lionel Messit dhe Gerard Piques në skuadrën e Barcelonës. Lajmin e zbulon emisioni televiziv spanjoll ‘El Chiringuito ... Read More

Thaçi i vendosur, nuk do të ketë ndarje dhe as krijim i “Republika Srpska”, Trepça dhe Gazivoda, të Kosovës

06/09/2018

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të enjten, tha se nuk do të ketë ndarje të Kosovës dhe as nuk do të krijohet Republika Srpska. Thaçi ... Read More

Për t’i dëshmuar se e meriton një rast të dytë, Murat Boz do t’i propozojë martesë Asli Enverit

15/08/2018

Murat Boz dhe Asli Evveri po raportohet se së shpejti do rilidhen pas një ndarje disamujore. Çifti thuhej se i kanë dhënë fund romancës së ... Read More