Tag: ndarjes

Zbulohet lidhja e re e showbizz-it, Stresi në krahët e modeles

04/07/2020

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën –  Stresi prej kohësh ka qenë në qendër ... Read More

Mozzik `thumbon´ partnerin e ri të Loredanës: Mos e beso një mik që qëndron me armikun tënd

28/02/2020

Pas ndarjes nga reperi Mozzik, Loredana ka qënë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së re me reperin e njohur, Zuna. Dyshja është ... Read More

Çifti më i ri i showbiz-it, Loredana kapet mat me reperin Zuna (Video)

20/02/2020

Pas ndarjes nga reperi i njohur Mozzik, Loredana ka qënë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së re me reperin Zuna.  Dyshja është ... Read More

“E shtrenjta ime, fli e qetë”, Albano Bogdo sërish në zi, pëson një tjetër humbje në familje

20/02/2020

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka ndarë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të gjyshes së tij. Me një dedikim të ndjerë në rrjete ... Read More

Moderatorja e sportit pranoi hapur pëlqimin për të, por ja përgjigjia e Robert Berishës

05/02/2020

Pas ndarjes nga këngëtarja e njohur Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur për një lidhje, ku mes emrave të shumtë është përmendur edhe moderatorja e ... Read More

“Në dasmën e dytë…”/ Ish-bashkëshorti i Rudinës flet për martesat e dështuara

04/02/2020

Prej kohësh historia e ndarjes e Rudina Dembacajt është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë. Aktorja dhe ish-bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës 3-vjeçare, ... Read More

“Më mirë e çmendur që jeton të vërtetën”/ Jonida Maliqi i ka edhe dy fjalë për Romeon

18/01/2020

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida Maliqi ka vijuar me angazhimet e saj të përditshme, madje duke deklaruar në media se është beqare e mesa duket ... Read More

“Ping-pong” mes Mozzik dhe Loredanës, reperi ka një kundërpërgjigjie për ish-partneren

15/01/2020

Atëherë kur mendohej se Loredana dhe Mozzik kishin një marrëdhënie të mirë pas ndarjes, mes tyre ka plasur sherri. Ditën e djeshme Mozzik reagoi ashpër ... Read More

Netflix nuk do t’i lejojë përdoruesit që të ndajnë fjalëkalimin me miqtë dhe familjen

20/10/2019

Tema e ndarjes së fjalëkalimeve u diskutua në intervistën e fitimeve të Q3 2019 të platformës transmetuese në fillim të kësaj jave. Kur përdoruesit ndajnë ... Read More

A na përgjon Instagrami?

03/07/2019

Rrjeti social “Instagram”, aplikacioni i ndarjes së imazheve, nuk i përgjon bisedat private të përdoruesve të saj në mënyrë që t’iu shfaqë atyre reklama të ... Read More

Selena Gomez fotografohet me një mashkull misterioz

07/05/2019

15:15 | 7 Maj 2019 15:15 | 7 Maj 2019 Selena Gomez prej ndarjes nga Justin Bieber komentohet vazhdimisht për jetën private. Selena Gomez gjatë ... Read More

Paraqitja e Rita Orës ndër vite në eventin “Met Gala”

02/05/2019

Po afrohet dita e ceremonisë së ndarjes së çmimeve "Met Gala". Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka kujtuar paraqitjet e saj ndër vitje në këtë ... Read More