Tag: nder

“Të dua për atë që jam pranë teje”/ Eni Çobani romantike krah bashkëshortit

20/01/2020

Eni Çobani është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Çdo të diel ajo me formatin e saj është shndërruar tashmë në një ... Read More

“Erdha vetëm me rrobat e trupit në SHBA”, këngëtarja shqiptare tregon si e arriti suksesin

17/01/2020

Ava Max është një ndër këngëtaret e reja më të suksesshme në tregun ndëkombëtar të muzikës. Përmes një postimi në Instagram, Ava tregoi sesi shkoi ... Read More

Loredana hedh pas krahëve të shkuarën, bën publike lidhjen e re

16/01/2020

Loredana ka qënë një ndër personat më të komentuar kohët e fundit, si fillim për lidhjen me Mozzik, më pas për suksesin e saj në ... Read More

Rita Ora mban fjalën/ Ndërton shtëpinë e familjes Sala të prekur nga tërmeti

16/01/2020

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ishte një ndër personazhet publike që premtoi se do të ndihmonte shqiptarët e prekur nga tërmeti tragjik i 26 ... Read More

Loredana rrëfen arsyen e ndarjes, reagon Mozzik: Një nëne nuk i ka hije të gënjejë, mos përdor Hanën për t´u viktimizuar

14/01/2020

Mozzik dhe Loredana, janë një ndër çiftet më të përfolur në shoëbiz-in shqiptar dhe jo vetëm. Pak kohë më parë, ata vendosën t´i jepnin fund ... Read More

Kush do të prezantojë `Big Brother VIP´? Reagon për herë të parë Arbana Osmani, ja çfarë thotë

14/01/2020

Rikthimi i programit `Big Brother´ ka qënë një ndër çështjet më të përfolura kohët e fundit, por mesa duket nuk pritet të fillojë këtë vit. ... Read More

Kapen mat Era Istrefi dhe Butrint Imeri, ja çfarë po ndodh mes tyre

13/01/2020

Butrint Imeri dhe Era Istrefi janë dy ndër këngëtarët më të sukseshëm dhe ndër më të preferuarit për publikun shqiptarë dhe jo vetëm. Era Istrefi ... Read More

Kush duhet të bëjë kujdes nga konsumimi i çajit jeshil

13/01/2020

Çaji jeshil është një ndër çajrat bimorë më të vjetër të njerëzimit. Atij iu dha rëndësi e menjëhershme për përfitimet që i sjell shëndetit, ku ... Read More

`12 orë në spital´, Dafina tregon prapaskenat e këngës `Vuj Vuj Vuj´

08/01/2020

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të preferuar për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Zeqiri ka bërë për vete publikun e gjerë, me hitet ... Read More

“Duke festuar dashurinë”, Flori Mumajesi rikthehet me ish-të dashurën

06/01/2020

Moderatorja, Liberta Spahiu ka festuar ditëlindjen mes familjarëve dhe miqëve saj më të mirë. Ndër miqëve të Libertës ishte dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi ... Read More

S’ka pushim, Premierliga vjen sot me super ndeshje

01/01/2020

10:37 | 01/01/2020 Premierliga njihet si ndër kampionatet e vetme që klubet nuk kanë pushim dimëror, qoftë edhe për festa. Anipse sot kemi hyrë në ... Read More

Ja çfarë tregojnë për shëndetin tuaj këto shenja në buzë

20/12/2019

Buzët janë një ndër pjesët e trupit të cilat kanë më se një milion nerva dhe janë shumë të ndjeshme dhe kanë nevojë të veçantë ... Read More