Tag: ndërpresë

Mjeku refuzoi ta ndërpresë jetën e një foshnje me probleme në zemër: “Nuk kam të drejtë ta bëjë këtë”

24/07/2019

Një mjek i cili nuk pranoi të ndërpresë jetën e një fëmije me probleme në zemër, u përplas me prindërit e tij. Ai i bërë ... Read More

Conte dëshpëron Interin, zgjedh skuadrën e Bundesligës

16/04/2019

Bayern Munich po mendon të ndërpresë bashkëpunimin me Niko Kovaçin në fund të sezonit. Sezoni me shumë luhatje dhe eliminimi nga Liga e Kampionëve, kanë ... Read More

Isco kërkon largimin nga Real Madridi, alarmohet Man City

24/02/2019

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn. Isco ka mbetur zgjidhje e ... Read More