Tag: ndërrimi

A do të kthehet në fund të muajit ora?

13/10/2020

Në të dielën e fundit të muajit tetor, saktësisht me datë 25 tetor do të bëhet ndërrimi i orës, akrepat e orës do të kthehen ... Read More

Viti i Ri në Tiranë, spektakël fishekzjarresh në Sheshin ‘Skënderbej’ (Foto)

01/01/2019

Ndërrimi i viteve në Tiranë ishte një moment magjik. Qielli mbi Sheshin ‘Skënderbej’ u ndricua nga mijëra fishekzjarre. Spektali ishte organizuar prej Bashkisë Tiranë. Këtë ... Read More

Atmosferë në kryeqytet, qytetarët në shesh festojnë ndërrimin e moteve

01/01/2019

Me muzikë e fishekzjarre u festua ndërrimi i moteve në kryeqytet. Qytetarë të shumtë, të lumtur dhe me muzikë pritën ardhjen e Vitit 2019 në ... Read More