Tag: ndërruar

Vdes në moshën 40-vjeçare futbollisti i njohur ganez

22/08/2019

14:56 | 08/22/2019 Ish-sulmuesi i Ghana dhe Nottingham Forest, Junior Agogo ka ndërruar jetë në një spital në Londër në moshën 40 vjeç. Edhe pse ... Read More

Harroni iPhone 11, zbulohet iPhone-i pasardhës i tij (Foto)

03/07/2019

A është Apple duke ndërruar gjërat? Pas dizajnit të shëmtuar të iPhone 2019 të kompanisë tani një raport vërtet zbulon se Apple po projekton një ... Read More

Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore

17/06/2019

14:24 | 17 Qershor 2019 14:24 | 17 Qershor 2019 Engjëllusha Salihu ka ndërruar destinacion. Këngëtarja shqiptare, Engjëllusha Salihu e njohur shkurt si Engji, përveç ... Read More

Bota e futbollit mban zi pas vdekjes tragjike të Jose Antonio Reyes

01/06/2019

Bota e futbollit është shokuar me lajmin e Jose Antonio Reyes ka ndërruar jetë. Jose Antonio Reyes, vdiq në mëngjesin e së shtunës, më 1 ... Read More

Ndërron jetë njëri nga të aksidentuarit në autostradën “Arbën Xhaferi”

22/05/2019

Njëri nga tre personat e akisdentuar në autostradën ‘Arbën Xhaferi’, ka ndërruar jetë. Sipas raportit policor aksidenti ka ndodhur mes dy veturave dhe një kamionete. ... Read More

Ndërrohet drejtori i Arsimit në Prizren

15/05/2019

Në Komunën e Prizrenit është ndërruar drejtori i Arsimit. Drejtori i ri i emëruar është Gani Gërmizaj, i cili njësoj sikur ish-drejtori i Arsimit, Skender ... Read More

Policia: Vdes 70-vjeçari që u godit sonte nga vetura në Pejë

11/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se ndërruar jetë këmbësori u goditur nga një veturë sonte rreth orës 20:45, në rrugën ‘Eliot Engell’ në Pejë. Në ... Read More

Meta ngushëllon për vdekjen e ushtarit Klodian Tanushi: U prehsh në paqen e përjetshme heroi ynë

11/05/2019

Pas lajmit të hidhur të dhënë nga ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, se ka ndërruar jetë edhe ushtaraku i dytë i kontigjentit shqiptar në misionin ... Read More

Po përpiqej ta ndihmonte shokun, vdes Dj i famshëm

06/05/2019

9:32 | 6 Maj 2019 09:32 | 6 Maj 2019 Dj i njohur ka ndërruar jetë derisa përpiqej t’i ndihmonte shokut të tij të afërt. ... Read More

Vritet një person në Viti për shkak të motiveve pronësore

02/05/2019

Një person në Viti ka ndërruar jetë pas plagëve të marra, pas një përleshje fizike mes dy familjeve. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, ... Read More

Fero bën flokët e verdha

20/04/2019

Reperi i njohur shqiptar, Fero ka ndërruar stilin e flokëve. Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet për publikun Fero ka befasuar ndjekësit me ... Read More

Yllka Kuqi ndërron stilin e flokëve

18/04/2019

Yllka Kuqi ka ndërruar stilin e flokëve. Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi ka ndërruar sërish stilin e flokëve dhe duket në top-formë, shkruan lajmi.net. ... Read More